Home  > Cricket  > Vrijdagavondcompetitie

print deze paginaVrijdagavondcompetitie HCC


Vrijdag 21 mei is het dan eindelijk echt zo ver: de Vrijdag Avond Competitie gaat nu echt van start met 24 vaste teams, ieder met een eigen kleur, verdeeld over vijf verschillende poules.

Klik in onderstaande lijst om snel naar het onderwerp te gaan:
Trainingen
Agenda
Competitieschema en veldindeling
BBQ bezetting
Definitieve teamindeling

 
Algemeen
Ook dit jaar hebben wij voor ieder team een vaste spelbegeleider uit de U-13 of U-15; zeer enthousiaste jongens en meisjes uit deze teams zullen het scoren, aangooien van de ballen en het verdere technische gedeelte van de wedstrijd op zich nemen.

En dan nu, na lang wachten, eindelijk de definitieve teamindeling!
De onderstreepte namen zijn de kinderen wiens ouders Team-Ouder zijn (de ZMC-spelers niet onbekend). Het is de bedoeling dat de vader/moeder/verzorger van deze kinderen de teams voor de duur van de VAC gaan begeleiden (één uurtje per week). Schrik niet, je hebt hier geen cricketkennis voor nodig. Het gaat vooral om het bij elkaar houden en aanmoedigen van de kinderen, limonade inschenken en - mocht dat voorkomen - het verzorgen van zere ledematen etc. We hebben speciaal twee ouders opgesteld, zodat er afgewisseld kan worden. 

Elke vrijdag zal de VAC-commissie aanwezig zijn om ervoor te zorgen dat de wedstrijden tijdig beginnen en eindigen; wij zullen ervoor zorgen dat wij goed herkenbaar zijn. We verzoeken jullie om op tijd aanwezig te zijn en meteen naar je eigen veld te lopen zodat we precies om 17.00 uur van start kunnen gaan en geen bedtijden in het geding komen. Zorg ervoor dat je weet in welk team jouw kind speelt en op welk veld. Daarover berichten wij wekelijks via de mail.

De teams en hun begeleiders krijgen ook dit jaar weer een teamshirt van de sponsor uitgereikt. Het is de bedoeling dat de kinderen in dit shirt spelen. Dit draagt bij aan het teamgevoel en de teams zijn op die manier goed herkenbaar. De shirts zullen vrijdag 21 mei as voorafgaand aan de wedstrijd worden uitgedeeld.
Graag om 16.40 aanwezig zijn om op tijd te kunnen beginnen in de juiste kleuren!!! Verder voldoen een witte (korte) broek en sportschoenen.
 
Vrijdag a.s., tijdens de VAC, zal Tim de Leede naar HCC komen met zijn “cricketwinkeltje” om voor de liefhebbers bats, wickets, kleding, ballen en andere cricketaccessoires te verkopen.
Na afloop van de wedstrijden wordt de gezelligheid voortgezet op het terras met de wekelijks terugkerende befaamde VAC BBQ, voor ieder die daar zin in heeft.

Rest ons nog jullie een prachtig seizoen toe te wensen met veel zonnige dins- en donderdag middagen en vrijdagavonden, gezellige BBQ's en sportief cricket!

Groeten van de VAC-commissie:

Ingrid Moens, Stijn Wortelboer en Barbera Boissevain (barbera.boissevain@tiscali.nl, tel. 06-24223177)

Trainingen:
VAC-trainingen uitsluitend voor de VAC-spelers die geen competitie op de woensdagmiddag spelen zijn op:
Dinsdagen van 16.00 - 17.00 uur voor de geboortejaren 2003 en 2004,
en op;
Donderdagen van 17.30 - 18.30 uur voor de geboortejaren 2002 en eerder.
Agenda:
 
21-mei-10
Start VAC-competitie ronde 1
28-mei-10
VAC ronde 2
4-jun-10
VAC ronde 3
11-jun-10
VAC ronde 4; Vanwege twenty-20 senioren wedstrijd op HCC beginnen we al om 16.30!!!
18-jun-10
VAC ronde 5; Vanwege twenty-20 senioren wedstrijd op HCC beginnen we al om 16.30!!!
25-jun-10
VAC ronde 6, Finale/prijsuitreiking
2-jul-10
Familie VAC, start zomervakantie
13-aug-09
Laatste VAC voor alle aanwezigen in ter plekke samengestelde teams
 
Competitieschema en veldindeling:
 
 
21 mei 2010
 
 
 
 
veld
Poule 1
ENGELAND
vs
AUSTRALIE
1A
 
INDIA
vs
WEST-INDIES
1B
 
PAKISTAN
vs
NIEUW-ZEELAND
1E
 
 
 
 
 
Poule 2
IERLAND
vs
BERMUDA
1D
 
SRI LANKA
vs
AFGHANISTAN
2A
 
ZUID-AFRIKA
vs
CANADA
3A
 
 
 
 
 
Poule 3
ZIMBABWE
vs
FIJI EILANDEN
2B
 
VERENIGDE EMIRATEN
vs
SCHOTLAND
2C
 
 
 
 
 
Poule 4
NAMIBIE
vs
KENIA
3B
 
BANGLADESH
vs
FRANKRIJK
3C
 
 
 
 
 
Poule 5
DENEMARKEN
vs
ITALIE
1F
 
AMERIKA
vs
NEDERLAND
1C
 
Afmeldingen graag ruim op tijd bij de teamouders.
 
BBQ bezetting:
 
Deze week zijn ingedeeld de ouders van Dante van der Ark, Mick Maphar, Justin Oerlemans en Sem Yücer.
 
De BBQ dienst is van 18.00 – 20.00 uur.
 
Het schema voor de komende weken:
 
28-05-10
Poharnok
Tibor
28-05-10
Bosch van den
Phelps
28-05-10
Curtis
Cameron
28-05-10
Niesen
Niklas
04-06-10
Evers
Maarten
04-06-10
Gellicum van
Bas
04-06-10
Keukenbring
Max
04-06-10
Haas
Yen Min
11-06-10
Veugelers
Maud
11-06-10
Soons
Lodewijk
11-06-10
Paardekoper
Ernst
11-06-10
Veldhoven
Thijs
18-06-10
Heere
Philip
18-06-10
Tielraden van
Mees
18-06-10
Bazen
Laurens-Jan
18-06-10
Sluijs
Lucas
25-06-10
Bijlstra
Jinne
25-06-10
Cunnen
Max
25-06-10
Leeuwen van
Pepijn
25-06-10
Schmitz
Mart
25-06-10
Jansen
Willem
02-07-10
Sewandono
Just
02-07-10
Lamaker
Maarten
02-07-10
Assem van den
Aniek
02-07-10
Vecchi
Lois
 
Zet het svp alvast in je agenda!!
Voor vragen over de BBQ kun je terecht bij Ingrid Moens: iemoens@zonnet.nl
 
Definitieve teamindeling:
 
Poule 1
ENGELAND
AUSTRALIE
INDIA
WEST-INDIES
PAKISTAN
NIEUW-ZEELAND
 
Donker blauw
Chocolade bruin
Violet
Wit
Knalrood
Licht Blauw
Begeleiders
Floris de Lange
Laurens-Jan Lagas
Bob Hilarius
Thomas van Ham
Tonny Staal
Matthijs de Gooijer
 
Folkert Beerens
 
 
Olivier van Cortenberghe
Marc Smeekes 
Pieter de Jong
Olivier Jager
Beer Meijer
Victor Petit
 
Philip Leenart
Floris Meijer
Moos Schoemacher
Elliott Napier
Harvey Schaaf
Otto de Koning
 
Wiet van H. Hubar
Max Furnée
Peter Eisma
Milo Heeneman
Mauk Sewandono
Daniel Fillingham
 
Thijn von Brucken Fock
Michiel Stoker
Mikkie Zwilling
Ivy Boersma
Jan-Wieger Overdijk
Maurits Boer
 
Quinten Oerlemans
Boris Gorlee
Max Keukenbring
Sterre Kalis
Walt Wind
Mark Brocklebank
 
Jan-Willem Damhuis
Felix Vecchi
Carlijn Wortelboer
Sean Connolly
Yen Min Haas
Willem Jansen
Poule 2
IERLAND
BERMUDA
SRI LANKA
AFGHANISTAN
ZUID-AFRIKA
CANADA
 
Iers groen
Paars
Crème naturel
Indigo Blauw
Licht Roze
Knal Roze
Begeleiders
Pieter de Buck
Philip de Jong
Sjoerd Hilarius
Reinier Kalis
Splinter Chabot
Pax Brugman
 
Reinout Buwalda
Ali Qasim
 
 
Jan Philipse
Constantin Czartoryski
Peter Ramondt
Maarten van der Heide
Rachel van Donkersgoed 
Beaudine van der Velden
 
Lloyd Wind
Samuel Crichton
Jurre Maaskant
Tim Dekker
Annelou van Munster van H.
Semmy Boersma
 
Joep Marijnen
Philippe Boissevain
Aucke von Brucken Fock 
Jort Moens
Frederique Overdijk
Maud Veugelers
 
Pieter van den Assem
Emile Barbosa
Sebastiaan Oerlemans
Quint Jager
Iris Zwilling
Julie Gentis
 
Jens Lawrence
Max Cunnen
Doeke Smulders
Sem Yücer
Daantje Smulders
Tessa Hilders
 
Maarten Lamaker
Jinne Bijlstra
Sjoerd Schmitz
Dante van der Ark
Cato Eisma
Frederique Soons
Poule 3
ZIMBABWE
FIJI EILANDEN
VERENIGDE EMIRATEN
SCHOTLAND
 
Licht geel
Licht oranje
Donker  Groen
Sapphire Blauw
Begeleiders
Annelotte Moens
Lucas Boissevain
Pim Berkelaar
Daan Damhuis
 
Daniel Trijzelaar
 
 
Sebastiaan Boer
Roan Otten
Leo Bonifanti
Floris Graveland
 
Sem Philips
Philip van der Waard
Olivier Richelle
Ruben van Peursem
 
Phelps van den Bosch
Lodewijk Soons
Diederik Hilberts
Thijs Veldhoven
 
Max Wortelboer
Wessel van der Heide
Lois Vecchi
Ernst Paardekoper
 
Cameron Curtis
Tjerk Rijkens
Marilise de Buck
Marnix Veugelers
 
Niklas Niesen
Pepijn Hilders
Tibor Poharnok
Tobias Eversdijk
Poule 4
NAMIBIE
KENIA
BANGLADESH
FRANKRIJK
 
Lime groen
Wit
Donker Rood
Beige/Zand
Begeleiders
Laurens Boissevain
Storm Chabot
Alex Watts
Gijs Moens
 
Daan Eversdijk
Hidde Delissen
Merel Vos
Philip Jonker
 
William Tucker
Jasper van der Sterren
Lena Stiebing
Olivier Manders
 
Pepijn van Leeuwen
Aniek van den Assem
Graìnne Connolly
Rahul Tjan
 
Justin Trijzelaar
Noë Smits
Robert Crichton
Jaas Maaskant
 
Claas van Gellicum
Lucas Sluijs
Philip Heere
Laurens-Jan Bazen
 
Mart Schmitz
Laurine Loots
Mees van Tielraden
Jip van Peursem
Poule 5
DENEMARKEN
ITALIE
AMERIKA
NEDERLAND
 
Knal Geel
Grijs
Licht Blauw
Knal Oranje
Begeleiders
Berend Hilberts
Caroline de Lange
Tijn Sewandono
Rik Zwilling
 
Tikyana Haas
 
 
Floris Tjan
Douwe Loots
Shaquille Bagwandas
Tim Wassenaar
 
Valentijn Timmermans
Kai Moerenhout
Senoît Tjiptawardana
Dirk Oerlemans
 
Sirik Otten
Mick Maphar
Bas van Gellicum
Sten Smits
 
Thomas Philips
Fabian Stiebing
Maarten Evers 
Youri Gorlee
 
Rio Moerenhout
Justin Oerlemans 
Jack Brocklebank
Roemer van Nispen tot S.
 
Just Sewandono
 
Emma Lawrence
Marie Smits
 

Rest ons nog jullie een prachtig seizoen toe te wensen met veel zonnige dins- en donderdag middagen en vrijdagavonden, gezellige BBQ's en sportief cricket!

Groeten van de VAC-commissie:

Ingrid Moens, Stijn Wortelboer en Barbera Boissevain (barbera.boissevain@tiscali.nl, tel. 06-24223177)








Burger van Leeuwen

Meevers Sport

eclectic security
AlgemeenCricketVoetbalTennisSquashSitemapContactColofon