Jeugdcommissie seizoen 2020-2021

Log in op het besloten deel van de website of de clubapp voor de telefoonnummers

 

Functie

Naam

Email

Voorzitter

Rene Marey

rene.marey@konhcvv.nl

Vice-voorzitter

Ewout Maaskant

aemaaskant@yahoo.com

Secretaris

Flora van Laer

Flora.VanLaer@konhcvv.nl

Wedstrijdsecretaris

Evert Jelgerhuis Swildens

wedstrijdsecretarisHVV@konhcvv.nl

Toernooisecretaris

Arthur van Amerongen

toernooien@konhcvv.nl

Sportmanager

Peter Entrop

sportmanager@konhcvv.nl

O17-O18-O19  coordinator, IT

Derek Zumpolle

derek.zumpolle@konhcvv.nl

O15-O16 coordinator

Willem van Meeuwen

willemgm68@gmail.com 

O13-O14  coordinator

Frank Basters

Frank.Basters@konhcvv.nl

O11-O12 coordinator

Remco Heeremans

remcoheeremans@konhcvv.nl

O10 coordinator

Hugo Baars

hugobaars@hotmail.com

O9 coordinator

Matthijs Assink

mathijs.assink@konhcvv.nl

O8 coordinator

Maarten Roelfs

maarten.roelfs@konhcvv.nl

Voorzitter ZMC commissie

Tiddo Veldhuis

tiddo.veldhuis@konhcvv.nl

Pagina voor Voetbalmenu (niet weggooien) Overzicht