Wedstrijdprogramma HCC seizoen 2024
Laatst bijgewerkt op 21 mei 2024
Dat |
Dag |
Niv |
Team |
Thuis/Uit |
Tegenstander |
Tijd |
Veld |
Bijzonderheden |
24-5 |
vrij |
jeugd |
VAC |
thuis |
|
16.30 |
1 |
Vrijdagavondvoetbal |
24-5 |
vrij |
Zami |
Zami 2 |
thuis |
HBS |
18.30 |
1 |
na de VAC |
25-5 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
thuis |
Sparta 1 |
11.00 |
1 |
|
25-5 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
uit |
Eindhoven 1 |
11.00 |
|
|
25-5 |
zat |
V t20 |
HCC V1 |
uit |
Groen Geel |
13.30 |
|
|
25-5 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
thuis |
Groen Geel Zami 1 |
13.30 |
2 |
|
25-5 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
25-5 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
26-5 |
zon |
TK t20 |
HCC 1 |
op VCC |
HBS 1 |
13.30 |
|
Halve Finale T20 op VCC |
26-5 |
zon |
jeugd |
U17 |
thuis |
HBS |
13.00 |
1 |
|
26-5 |
zon |
jeugd |
U15 |
thuis |
Quick |
09.00 |
1 |
|
26-5 |
zon |
jeugd |
U13-1 |
thuis |
Quick |
12.00 |
2 |
|
26-5 |
zon |
jeugd |
U13-2 |
thuis |
HBS |
08.45 |
2 |
|
26-5 |
zon |
jeugd |
U11-1 |
uit |
Quick U11-1 |
09.00 |
|
Uit en thuis omgezet |
26-5 |
zon |
jeugd |
U11-2 |
uit |
VCC U11-3 |
09.00 |
|
|
26-5 |
zon |
jeugd |
U9 |
uit |
Quick |
09.00 |
|
Carrousel |
26-5 |
zon |
Zomi |
CCG |
|
vrij |
|
|
|
27-5 |
ma |
|
|
|
|
|
|
|
28-5 |
di |
|
|
|
|
|
|
|
29-5 |
wo |
CCL |
EPO |
thuis |
Ai4 |
18.00 |
1 |
|
30-5 |
don |
jeugd |
U15 |
thuis |
Bancrofts School |
15.00 |
1 |
tot 19.30 |
31-5 |
vrij |
jeugd |
VAC |
thuis |
|
16.30 |
1 |
Vrijdagavondvoetbal |
1-6 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
thuis |
VOC 1 |
11.00 |
1 |
|
1-6 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
uit |
Hermes-DVS 2 |
11.00 |
|
|
1-6 |
zat |
V t20 |
HCC V1 |
thuis |
Cricket Combinatie Brabant |
10.00 |
2 |
|
1-6 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
|
vrij |
|
|
|
1-6 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
uit |
Quick Zami 2 |
13.30 |
|
|
1-6 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
uit |
HBS |
13.30 |
|
wordt op Quick gespeeld |
2-6 |
zon |
jeugd |
U17 |
thuis |
Salland |
12.30 |
1 |
|
2-6 |
zon |
jeugd |
U15 |
uit |
Punjab-Ghausia U15-2 |
09.00 |
|
|
2-6 |
zon |
jeugd |
U13-1 |
uit |
VCC U13-1 |
09.00 |
|
|
2-6 |
zon |
jeugd |
U13-2 |
thuis |
CCB |
09.00 |
1 |
|
2-6 |
zon |
jeugd |
U11-1 |
uit |
Punjab-Ghausia |
09.00 |
|
|
2-6 |
zon |
jeugd |
U11-2 |
thuis |
Quick U11-2 |
09.00 |
2 |
|
2-6 |
zon |
jeugd |
U9 |
uit |
Quick |
09.00 |
|
Carrousel |
2-6 |
zon |
Zomi |
CCG |
thuis |
VRA |
13.00 |
2 |
|
3-6 |
ma |
CCL |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
4-6 |
di |
|
|
|
|
|
|
|
5-6 |
wo |
|
|
|
|
|
|
|
6-6 |
don |
|
|
|
|
|
|
|
7-6 |
vrij |
jeugd |
VAC |
thuis |
|
16.30 |
1 |
Vrijdagavondvoetbal |
7-6 |
vrij |
Zami |
Zami 2 |
uit |
Zami 3 |
18.30 |
1 |
na de VAC |
7-6 |
vrij |
Zami |
Zami 3 |
thuis |
Zami 2 |
18.30 |
1 |
na de VAC |
8-6 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
uit |
Excelsior'20 1 |
11.00 |
|
Mogelijke nacompetitie HVV 1 om 14.00 uur |
8-6 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
thuis |
VOC 2 |
11.00 |
1 |
|
8-6 |
zat |
V t20 |
HCC V1 |
uit |
Ajax |
10.00 |
|
|
8-6 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
thuis |
Wanderers |
13.30 |
2 |
|
8-6 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
8-6 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
9-6 |
zon |
jeugd |
U17 |
uit |
VCC U17-1 |
09.00 |
|
|
9-6 |
zon |
jeugd |
U15 |
thuis |
Sparta |
12.30 |
1 |
|
9-6 |
zon |
jeugd |
U13-1 |
thuis |
VOC |
09.00 |
1 |
|
9-6 |
zon |
jeugd |
U13-2 |
uit |
VCC U13-1 |
09.00 |
|
|
9-6 |
zon |
jeugd |
U11-1 |
thuis |
HBS |
12.00 |
2 |
|
9-6 |
zon |
jeugd |
U11-2 |
thuis |
Hermes DVS |
09.00 |
2 |
|
9-6 |
zon |
jeugd |
U9 |
uit |
HBS |
09.00 |
|
Carrousel |
9-6 |
zon |
Zomi |
CCG |
uit |
ACC |
13.00 |
|
|
10-6 |
ma |
CCL |
De Witte cc |
thuis |
EPO |
18.00 |
1 |
|
11-6 |
di |
|
|
|
|
|
|
|
12-6 |
wo |
friendly |
Vader/moeder |
thuis |
|
18.00 |
2 |
Vader en moedercricket veld 2 |
13-6 |
don |
|
|
|
|
|
|
|
14-6 |
vrij |
jeugd |
VAC |
thuis |
|
16.30 |
1 |
Unity Cup veld 2 15.00-18.00 voetbal |
15-6 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
thuis |
HBS 1 |
11.00 |
1 |
|
15-6 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
uit |
Concordia 1 |
11.00 |
|
|
15-6 |
zat |
V t20 |
HCC V1 |
thuis |
Excelsior'20 |
10.00 |
2 |
|
15-6 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
uit |
Ajax |
13.30 |
|
|
15-6 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
thuis |
Zami 3 |
13.30 |
2 |
|
15-6 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
uit |
Zami 2 |
13.30 |
2 |
|
16-6 |
zon |
jeugd |
U17 |
thuis |
Rood en Wit |
12.30 |
1 |
inhaaldag TK en HK |
16-6 |
zon |
jeugd |
U15 |
uit |
HBS |
09.00 |
|
|
16-6 |
zon |
jeugd |
U13-1 |
uit |
HCC U13-2 |
09.00 |
|
|
16-6 |
zon |
jeugd |
U13-2 |
thuis |
HCC U13-1 |
09.00 |
1 |
|
16-6 |
zon |
jeugd |
U11-1 |
uit |
VCC U11-1 |
09.00 |
|
|
16-6 |
zon |
jeugd |
U11-2 |
uit |
VCC U11-2 |
09.00 |
|
|
16-6 |
zon |
jeugd |
U9 |
thuis |
HCC |
09.00 |
2 |
Carrousel |
16-6 |
zon |
Zomi |
CCG |
thuis |
VOC |
13.00 |
2 |
|
17-6 |
ma |
CCL |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
17-6 |
ma |
CCL |
De Witte cc |
thuis |
NCIA |
18.00 |
2 |
|
18-6 |
di |
CCL |
EPO |
thuis |
Delux |
18.00 |
2 |
|
19-6 |
wo |
friendly |
Vader/moeder |
thuis |
|
18.00 |
2 |
Vader en moedercricket veld 2 |
20-6 |
don |
CCL |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
21-6 |
vrij |
jeugd |
PEP |
thuis |
|
16.30 |
1 + 2 |
PEP |
21-6 |
vrij |
zami |
Zami 3 |
thuis |
Quick Zami 2 |
18.30 |
1 |
Na de PEP |
21-6 |
vrij |
zami |
Quick zami 1 |
thuis |
HBS zami |
18.30 |
2 |
Na de PEP |
22-6 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
thuis |
VRA 1 |
11.00 |
1 |
|
22-6 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
uit |
VRA 2 |
11.00 |
|
|
22-6 |
zat |
V t20 |
HCC V1 |
uit |
Kampong |
10.00 |
|
|
22-6 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
thuis |
Hercules |
13.30 |
2 |
|
22-6 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
22-6 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
23-6 |
zon |
jeugd |
U17 |
uit |
Punjab-Ghausia |
09.00 |
|
|
23-6 |
zon |
jeugd |
U15 |
thuis |
CCB |
09.00 |
1 |
|
23-6 |
zon |
jeugd |
U13-1 |
thuis |
Qui Vive Red |
11.30 |
2 |
|
23-6 |
zon |
jeugd |
U13-2 |
thuis |
Hermes DVS |
15.00 |
2 |
|
23-6 |
zon |
jeugd |
U11-1 |
thuis |
CCB |
09.00 |
1 |
|
23-6 |
zon |
jeugd |
U11-2 |
uit |
VOC |
09.00 |
|
|
23-6 |
zon |
jeugd |
U9 |
uit |
Concordia |
09.00 |
|
Carrousel |
23-6 |
zon |
Zomi |
CCG |
thuis |
Gelre |
13.00 |
1 |
|
24-6 |
ma |
Toc |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
24-6 |
ma |
Toc |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
26-6 |
di |
CCL |
EPO |
thuis |
NCIA |
18.00 |
2 |
|
26-6 |
wo |
Toc |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
27-6 |
don |
Toc |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
28-6 |
vrij |
jeugd |
VAC |
thuis |
|
16.30 |
1 |
|
28-6 |
vrij |
Zami |
Zami 2 |
uit |
HBS |
18.30 |
|
|
28-6 |
vrij |
Zami |
Zami 3 |
thuis |
Quick Zami 1 |
18.30 |
1 |
na de VAC |
29-6 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
uit |
Hermes-DVS 1 |
11.00 |
|
|
29-6 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
thuis |
Qui Vive 1 |
11.00 |
2 |
|
29-6 |
zat |
V t20 |
HCC V1 |
thuis |
The Hague All Stars |
10.00 |
1 |
|
29-6 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
thuis |
VRA Zami 1 |
13.30 |
1 |
|
29-6 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
29-6 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
30-6 |
zon |
jeugd |
U17 |
uit |
HBS |
09.00 |
|
|
30-6 |
zon |
jeugd |
U15 |
uit |
Quick |
09.00 |
|
|
30-6 |
zon |
jeugd |
U13-1 |
uit |
Hermes DVS |
09.00 |
|
|
30-6 |
zon |
jeugd |
U13-2 |
uit |
Excelsior'20 |
09.00 |
|
|
30-6 |
zon |
jeugd |
U11-1 |
thuis |
Quick U11-1 |
09.00 |
1 |
Uit en thuis omgezet |
30-6 |
zon |
jeugd |
U11-2 |
thuis |
VCC U11-3 |
09.00 |
2 |
|
30-6 |
zon |
jeugd |
U9 |
uit |
VCC |
09.00 |
|
Carrousel |
30-6 |
zon |
Zomi |
CCG |
thuis |
Lustrumwedstrijd |
14.00 |
1 |
Lustrumprogramma 75 jaar CCG op veld 1 |
1-7 |
ma |
CCL |
De Witte cc |
thuis |
Estec |
18.00 |
2 |
|
2-7 |
di |
CCL |
EPO |
thuis |
Maersk |
18.00 |
2 |
|
3-7 |
wo |
Toc |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
4-7 |
don |
Toc |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
5-7 |
vrij |
jeugd |
VAC |
thuis |
|
16.30 |
1 + 2 |
Familie VAC |
6-7 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
uit |
Punjab 1 |
11.00 |
|
|
6-7 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
thuis |
Punjab-Ghausia 2 |
11.00 |
1 |
|
6-7 |
zat |
V t20 |
HCC V1 |
uit |
Rood en Wit |
10.00 |
|
|
6-7 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
thuis |
Rood en Wit Zami 1 |
13.30 |
|
knelpunt velden |
6-7 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
thuis |
Quick Zami 1 |
13.30 |
2 |
knelpunt velden |
6-7 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
7-7 |
zon |
jeugd |
U17 |
uit |
Salland |
09.00 |
|
inhaaldag TK en EK |
7-7 |
zon |
jeugd |
U15 |
thuis |
Punjab-Ghausia U15-2 |
11.30 |
1 |
|
7-7 |
zon |
jeugd |
U13-1 |
|
vrij |
|
|
|
7-7 |
zon |
jeugd |
U13-2 |
uit |
Quick |
09.00 |
|
|
7-7 |
zon |
jeugd |
U11-1 |
thuis |
Punjab-Ghausia |
09.00 |
2 |
|
7-7 |
zon |
jeugd |
U11-2 |
uit |
Quick U11-2 |
09.00 |
|
|
7-7 |
zon |
jeugd |
U9 |
thuis |
HCC |
09.00 |
1 |
Carrousel |
7-7 |
zon |
Zomi |
CCG |
uit |
VRA |
13.00 |
|
|
8-7 |
ma |
Toc |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
8-7 |
ma |
Toc |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
9-7 |
di |
CCL |
NCIA |
thuis |
Maersk |
18.00 |
2 |
|
10-7 |
wo |
CCL |
EPO |
thuis |
De Witte cc |
18.00 |
2 |
|
11-7 |
don |
CCL |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
12-7 |
vrij |
jeugd |
VAC |
thuis |
|
16.00 |
1 |
|
12-7 |
vrij |
V t20 |
HCC V1 |
thuis |
VCC |
18.00 |
1 |
|
13-7 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
thuis |
Kampong Zami 1 |
13.30 |
1 |
|
13-7 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
uit |
Quick Zami 1 |
13.30 |
|
|
13-7 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
uit |
Quick Zami 2 |
13.30 |
|
|
14-7 |
zon |
TK 50 overs |
HCC 1 |
thuis |
ACC 1 |
11.00 |
1 |
|
14-7 |
zon |
EK 50 overs |
HCC 2 |
uit |
ACC 2 |
11.00 |
|
|
14-7 |
zon |
Zomi |
CCG |
thuis |
ACC |
13.00 |
2 |
|
15-7 |
ma |
CCL |
De Witte cc |
thuis |
Maersk |
18.00 |
1 |
|
15-7 |
ma |
CCL |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
16-7 |
di |
CCL |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
17-7 |
wo |
Toc |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
18-7 |
don |
Toc |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
19-7 |
vrij |
|
|
|
|
|
|
|
20-7 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
uit |
Wanderers |
13.30 |
|
inhaaldag TK en EK |
20-7 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
20-7 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
21-7 |
zon |
TK 50 overs |
HCC 1 |
uit |
VCC 1 |
11.00 |
|
|
21-7 |
zon |
EK 50 overs |
HCC 2 |
thuis |
VVV 2 |
11.00 |
1 |
|
21-7 |
zon |
Zomi |
CCG |
uit |
VOC |
13.00 |
|
|
22-7 |
ma |
CCL |
NCIA |
thuis |
Estec |
18.00 |
1 |
|
22-7 |
ma |
CCL |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
23-7 |
di |
Toc |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
23-7 |
di |
Toc |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
24-7 |
wo |
CCL |
EPO |
thuis |
Eureka |
18.00 |
1 |
Mogelijk extern cricket evenement v.a. 13.00 |
24-7 |
wo |
Toc |
reserve |
|
|
18.00 |
2 |
|
25-7 |
don |
Bedrijfs |
De Witte cc |
thuis |
Engels tt |
17.00 |
2 |
RESERVEREN |
26-7 |
vrij |
Bedrijfs |
De Witte cc |
thuis |
Engels tt |
12.00 |
1 |
RESERVEREN |
27-7 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
uit |
Groen Geel Zami 1 |
13.30 |
|
cricketvrij weekend TK en EK |
27-7 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
27-7 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
28-7 |
zon |
Zomi |
CCG |
|
vrij |
|
|
cricketvrij weekend TK en EK |
29-7 |
ma |
CCL |
|
|
|
18.00 |
2 |
voorstel onderhoud pitch veld 1 |
30-7 |
di |
CCL |
|
|
|
18.00 |
2 |
voorstel onderhoud pitch veld 1 |
31-7 |
wo |
CCL |
NCIA |
thuis |
EPO |
18.00 |
2 |
voorstel onderhoud pitch veld 1 |
1-8 |
don |
CCL |
|
|
|
18.00 |
2 |
|
2-8 |
vrij |
friendly |
SGS |
thuis |
Baggy Orange |
16.00 |
1 |
ntb |
3-8 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 1 |
3-8 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 1 |
3-8 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
uit |
Kampong Zami 1 |
13.30 |
|
|
3-8 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
3-8 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
4-8 |
zon |
TK 50 overs |
HCC 1 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 2 |
4-8 |
zon |
EK 50 overs |
HCC 2 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 2 |
4-8 |
zon |
Zomi |
CCG |
uit |
Kampong |
13.00 |
|
|
5-8 |
ma |
CCL |
NCIA |
thuis |
De Witte cc |
18.00 |
1 |
|
6-8 |
di |
|
|
|
|
|
|
|
7-8 |
wo |
CCL |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
8-8 |
don |
|
|
|
|
|
|
|
9-8 |
vrij |
Toc |
Finales |
|
|
18.00 |
1+2 |
|
10-8 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
thuis |
Ajax |
13.30 |
1 |
|
10-8 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
10-8 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
11-8 |
zon |
TK 50 overs |
HCC 1 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 3 |
11-8 |
zon |
EK 50 overs |
HCC 2 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 3 |
11-8 |
zon |
Zomi |
CCG |
thuis |
Excelsior'20 |
13.00 |
2 |
|
12-8 |
ma |
CCL |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
13-8 |
di |
|
|
|
|
|
|
|
14-8 |
wo |
CCL |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
15-8 |
don |
|
|
|
|
|
|
|
16-8 |
vrij |
|
|
|
|
|
|
|
17-8 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
uit |
VCC |
13.30 |
|
|
17-8 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
17-8 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
18-8 |
zon |
TK 50 overs |
HCC 1 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 4 |
18-8 |
zon |
EK 50 overs |
HCC 2 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 4 |
18-8 |
zon |
Zomi |
CCG |
|
nader te bepalen |
13.00 |
|
|
19-8 |
ma |
CCL |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
20-8 |
di |
|
|
|
|
|
|
|
21-8 |
wo |
CCL |
|
|
|
18.00 |
1 |
|
22-8 |
don |
|
|
|
|
|
|
|
23-8 |
vrij |
friendly |
HCC V1 |
thuis |
Zami combi |
18.00 |
1 |
Uitreiking jeugdprijzen |
23-8 |
vrij |
Zami |
Zami 3 |
uit |
HBS |
18.30 |
|
|
24-8 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
uit |
vrij |
13.30 |
|
inhaaldag TK en EK |
24-8 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
thuis |
Quick Zami 2 |
13.30 |
1 |
|
24-8 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
25-8 |
zon |
TK 50 overs |
HCC 1 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 5 |
25-8 |
zon |
EK 50 overs |
HCC 2 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 5 |
25-8 |
zon |
Zomi |
CCG |
|
nader te bepalen |
13.00 |
|
|
26-8 |
ma |
|
|
|
|
|
|
|
27-8 |
di |
|
|
|
|
|
|
|
28-8 |
wo |
|
|
|
|
|
|
|
29-8 |
don |
|
|
|
|
|
|
|
30-8 |
vrij |
|
|
|
|
|
|
|
31-8 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 6 / EF / PF |
31-8 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
|
|
11.00 |
|
Play offs ronde 6 / EF / PF |
31-8 |
zat |
Zami |
Zami 1 |
uit |
Hercules |
13.30 |
|
|
31-8 |
zat |
Zami |
Zami 2 |
|
vrij |
|
|
|
31-8 |
zat |
Zami |
Zami 3 |
|
vrij |
|
|
|
1-9 |
zon |
|
|
|
|
|
|
|
2-9 |
ma |
|
|
|
|
|
|
|
3-9 |
di |
|
|
|
|
|
|
|
4-9 |
wo |
|
|
|
|
|
|
|
5-9 |
don |
|
|
|
|
|
|
|
6-9 |
vrij |
|
|
|
|
|
|
|
7-9 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
|
|
11.00 |
|
Qualifying Finals bij plaatsing |
7-9 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
|
|
11.00 |
|
Qualifying Finals bij plaatsing |
8-9 |
zon |
|
|
|
|
|
|
Ínhaaldag TK en EK / finaledagen jeugd |
9-9 |
ma |
|
|
|
|
|
|
|
10-9 |
di |
|
|
|
|
|
|
|
11-9 |
wo |
|
|
|
|
|
|
|
12-9 |
don |
|
|
|
|
|
|
|
13-9 |
vrij |
|
|
|
|
|
|
|
14-9 |
zat |
TK 50 overs |
HCC 1 |
|
|
11.00 |
|
Grand Final bij plaatsing |
14-9 |
zat |
EK 50 overs |
HCC 2 |
|
|
11.00 |
|
Grand Final bij plaatsing |
15-9 |
zon |
|
|
|
|
|
|
Finaledag U11 |