Selectie HVV 1

Mannen Zondag 2e klasse

2e in poule 2e klasse D
1e in poule 2e klasse D (periode 1)
4e in poule 2e klasse D (periode 2)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 15 mei
0
Meeuwenplaat 1
8
Concordia 1
2
VFC 1
2
FC IJsselmonde 1
3
Laakkwartier 1
1
Coal 1
1
Wilhelmus 1
2
Wippolder 1
2
RKDEO 1
1
HVV 1
2
Full Speed 1
5
Antibarbari 1
Donderdag 12 mei
2
FC IJsselmonde 1
3
Antibarbari 1
1
Meeuwenplaat 1
4
RKDEO 1
3
VFC 1
2
Full Speed 1
6
HVV 1
0
Coal 1
2
Wippolder 1
1
HMSH 1
1
Concordia 1
0
Laakkwartier 1
Zondag 8 mei
2
Coal 1
2
Concordia 1
2
Wilhelmus 1
3
Meeuwenplaat 1
0
Laakkwartier 1
4
HMSH 1
1
FC IJsselmonde 1
6
RKDEO 1
1
Full Speed 1
3
Wippolder 1
3
Antibarbari 1
2
VFC 1

Wedstrijdschema

1 (zon)
Meeuwenplaat 1
Thuis
22-05-2022 14:00
Veld 2
Nr. 13429
Scheidsrechters: J.G. (Jos) Straver
Full Speed 1
1 (zon)
Uit
29-05-2022 14:30
veld 1-Full Speed
Nr. 7761
Scheidsrechters: W. (Willem) Hoek, Sportpark Kerkpolder
1 (zon)
Laakkwartier 1
Thuis
06-06-2022 14:30
Veld 1
Nr. 12609

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wippolder 12117136022052
2.HVV 12116236118050
3.Antibarbari 12114436033046
4.RKDEO 12113356229042
5.VFC 1229585035032
6.Concordia 1218494440028
7.Full Speed 12284104757028
8.Wilhelmus 12164113546022
9.HMSH 12155113553020
10.Laakkwartier 12262143255020
11.Coal 12164113653319
12.Meeuwenplaat 12144133687016
13.FC IJsselmonde 12142153767014
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV 11210113410031
2.Antibarbari 1128313220027
3.Wippolder 1128133314025
4.RKDEO 1126242919020
5.Wilhelmus 1125432520019
6.Coal 1125342523315
7.Full Speed 1124352330015
8.Concordia 1124262228014
9.VFC 1123362222012
10.Laakkwartier 1123272132011
11.FC IJsselmonde 1123182234010
12.HMSH 112156183108
13.Meeuwenplaat 112147224507
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wippolder 19900278027
2.RKDEO 197113310022
3.VFC 1106222813020
4.HVV 19612278019
5.Antibarbari 196122813019
6.Concordia 194232212014
7.Full Speed 1104152427013
8.HMSH 194051722012
9.Meeuwenplaat 19306144209
10.Laakkwartier 110307112309
11.FC IJsselmonde 19117153304
12.Coal 19117113004
13.Wilhelmus 19108102603

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (23)

Trainingen

di
20:00
-
20:30
Veld 2 (A)
di
20:30
-
21:30
Veld 2 (AB)
do
20:00
-
21:30
Veld 2 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 2 (A)
Volledig schema

Team resultaten

AntCoaConFCIFulHMSHVVLaaMeeRKDVFCWilWip
Antibarbari 13 - 04 - 02 - 13 - 20 - 06 - 13 - 11 - 23 - 20 - 3
Coal 14 - 42 - 22 - 14 - 03 - 01 - 54 - 11 - 21 - 21 - 4
Concordia 10 - 52 - 06 - 01 - 11 - 10 - 21 - 06 - 21 - 23 - 4
FC IJsselmonde 12 - 35 - 21 - 21 - 35 - 22 - 31 - 61 - 31 - 13 - 2
Full Speed 12 - 55 - 13 - 36 - 24 - 13 - 22 - 21 - 61 - 06 - 31 - 3
HMSH 11 - 12 - 23 - 02 - 01 - 70 - 24 - 21 - 11 - 23 - 01 - 4
HVV 12 - 26 - 04 - 03 - 02 - 08 - 12 - 12 - 03 - 11 - 3
Laakkwartier 10 - 63 - 13 - 13 - 23 - 30 - 40 - 13 - 32 - 13 - 10 - 1
Meeuwenplaat 12 - 20 - 82 - 31 - 43 - 22 - 42 - 11 - 41 - 84 - 42 - 5
RKDEO 12 - 34 - 26 - 36 - 05 - 12 - 12 - 02 - 01 - 16 - 20 - 2
VFC 11 - 33 - 10 - 12 - 23 - 23 - 31 - 32 - 012 - 01 - 11 - 11 - 4
Wilhelmus 16 - 01 - 31 - 40 - 13 - 20 - 13 - 22 - 33 - 20 - 11 - 2
Wippolder 11 - 30 - 11 - 05 - 14 - 02 - 12 - 13 - 16 - 00 - 0