O11-9 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O11-competitie
1e in poule 4e klasse (4e fase) BC
7e in poule 3e klasse (3e fase) 04
4e in poule 3e klasse (2e fase) 04
2e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
Wilhelmus JO11-8
10
RKAVV JO11-3
Zaterdag 16 maart
4
Graaf W II VAC JO11-3
5
Nootdorp JO11-2
3
DWO JO11-6
2
RKAVV JO11-3
0
HVV JO11-9
13
SVC'08 JO11-2
1
Wilhelmus JO11-8
12
SV Leidschenveen JO11-3
Wedstrijdschema
O11-9
Wilhelmus JO11-9
Thuis
06-04-2024
11:30
Veld 4A KSD
Nr. 133781CO
WIK JO12-3 JM JO11-2
O11-9
Uit
13-04-2024
11:20
veld 1-WIK A
Nr. 132248CO
Sportpark Zuiderpark WIK
Quick JO11-4
O11-9
Uit
20-04-2024
08:30
veld 4 A
Nr. 132246CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
TAC'90 JO11-1
O11-9
Uit
11-05-2024
10:00
veld 2 B
Nr. 132247CO
Sportpark De Verlichting
O11-9
SVC'08 JO11-4
Thuis
25-05-2024
11:30
Veld 1A
Nr. 132681CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HVV JO11-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Quick JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | SVC'08 JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | TAC'90 JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | WIK JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Wilhelmus JO11-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SVC'08 JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 66 | 19 | 0 | 18 |
2. | Nootdorp JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 60 | 17 | 0 | 18 |
3. | RKAVV JO11-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 34 | 21 | 0 | 12 |
4. | DWO JO11-6 | 7 | 3 | 2 | 2 | 24 | 30 | 0 | 11 |
5. | Graaf W II VAC JO11-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 41 | 24 | 0 | 10 |
6. | SV Leidschenveen JO11-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 24 | 39 | 0 | 10 |
7. | HVV JO11-9 | 7 | 1 | 0 | 6 | 17 | 42 | 0 | 3 |
8. | Wilhelmus JO11-8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 12 | 86 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RKAVV JO11-6 | 6 | 6 | 0 | 0 | 69 | 12 | 0 | 18 |
2. | VUC JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 43 | 14 | 0 | 18 |
3. | Graaf W II VAC JO11-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 24 | 14 | 0 | 12 |
4. | HVV JO11-9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 20 | 18 | 0 | 7 |
5. | RKDEO JO11-5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 18 | 34 | 0 | 6 |
6. | SVC'08 JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 26 | 48 | 0 | 6 |
7. | Forum Sport JO11-5 | 6 | 1 | 1 | 4 | 18 | 42 | 0 | 4 |
8. | SV Leidschenveen JO11-4 | 7 | 1 | 0 | 6 | 12 | 48 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Graaf W II VAC JO11-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 44 | 21 | 0 | 12 |
2. | HVV JO11-9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 36 | 9 | 0 | 9 |
3. | Wilhelmus JO11-9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 34 | 16 | 0 | 9 |
4. | RKAVV JO11-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 34 | 24 | 0 | 9 |
5. | SVC'08 JO11-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 44 | 0 | 3 |
6. | VUC JO11-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 | 54 | 0 | 0 |
Spelers (8)
Reinoud Rutgers
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
di
17:30
-
18:30
Veld 2 (AB)
Circuit
wo
15:15
-
16:15
Veld 2 (AB)
Circuit
Team resultaten
DWO | Gra | HVV | Noo | RKA | SVL | SVC | Wil | |
DWO JO11-6 | 5 - 5 | 3 - 2 | 3 - 3 | |||||
Graaf W II VAC JO11-3 | 4 - 5 | 2 - 4 | 14 - 1 | |||||
HVV JO11-9 | 2 - 3 | 2 - 10 | 0 - 13 | |||||
Nootdorp JO11-2 | 7 - 2 | 4 - 1 | 3 - 4 | 24 - 0 | ||||
RKAVV JO11-3 | 3 - 4 | 6 - 3 | 6 - 0 | 3 - 5 | ||||
SV Leidschenveen JO11-3 | 4 - 2 | 5 - 3 | 0 - 8 | 0 - 16 | ||||
SVC'08 JO11-2 | 8 - 2 | 6 - 9 | 14 - 3 | |||||
Wilhelmus JO11-8 | 3 - 6 | 1 - 6 | 3 - 10 | 1 - 12 |
For | Gra | HVV | RKA | RKD | SVL | SVC | VUC | |
Forum Sport JO11-5 | 3 - 3 | 2 - 7 | 1 - 8 | |||||
Graaf W II VAC JO11-4 | 5 - 1 | 1 - 5 | ||||||
HVV JO11-9 | 6 - 7 | 4 - 1 | ||||||
RKAVV JO11-6 | 15 - 2 | 14 - 1 | 6 - 2 | |||||
RKDEO JO11-5 | 2 - 3 | 0 - 13 | 3 - 0 | 4 - 6 | ||||
SV Leidschenveen JO11-4 | 2 - 7 | 1 - 6 | 0 - 6 | 2 - 8 | ||||
SVC'08 JO11-3 | 7 - 3 | 5 - 9 | 1 - 14 | 4 - 6 | ||||
VUC JO11-2 | 2 - 0 | 10 - 2 | 8 - 2 |
Gra | HVV | RKA | SVC | VUC | Wil | |
Graaf W II VAC JO11-4 | 2 - 4 | 10 - 5 | 9 - 7 | |||
HVV JO11-9 | 14 - 0 | 15 - 2 | ||||
RKAVV JO11-5 | 5 - 3 | 8 - 1 | ||||
SVC'08 JO11-4 | 2 - 12 | 4 - 2 | ||||
VUC JO11-4 | 3 - 11 | 1 - 14 | 4 - 10 | |||
Wilhelmus JO11-9 | 9 - 2 | 8 - 1 |