O12-1 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O12-competitie
3e in poule 4e klasse (4e fase) 06
2e in poule 4e klasse (3e fase) 06
8e in poule 3e klasse (2e fase) 05
5e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
5
RKDEO JO12-4
1
Wilhelmus JO12-5
Zaterdag 16 maart
13
HVV JO12-1
0
DSVP JO12-1
2
Concordia JO12-3
6
DWO JO12-4
0
SV Leidschenveen JO12-4 JM
4
SVO Buytenpark JO12-3
Wedstrijdschema
O12-1
FC 's-Gravenzande JO12-7
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 4B - KSD
Nr. 138598CO
Die Haghe JO12-5
O12-1
Uit
13-04-2024
14:05
veld 4-Die Haghe B
Nr. 137169CO
Sportpark Ockenburgh
Vredenburch JO12-4
O12-1
Uit
20-04-2024
10:15
veld 3 A
Nr. 137171CO
Sportpark Vredenburch
Quick JO12-2
O12-1
Uit
11-05-2024
11:30
veld 2 B
Nr. 137170CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
O12-1
RAS JO12-3
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld 1A
Nr. 139026CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO12-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | FC 's-Gravenzande JO12-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HVV JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Quick JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | RAS JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Vredenburch JO12-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SVO Buytenpark JO12-3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 50 | 7 | 0 | 21 |
2. | HVV JO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 43 | 11 | 0 | 15 |
3. | DWO JO12-4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 29 | 11 | 0 | 15 |
4. | SV Leidschenveen JO12-4 JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 21 | 0 | 9 |
5. | Concordia JO12-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 23 | 31 | 0 | 9 |
6. | RKDEO JO12-4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 16 | 21 | 0 | 7 |
7. | DSVP JO12-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 14 | 40 | 0 | 4 |
8. | Wilhelmus JO12-5 | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | 51 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DWO JO12-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 27 | 13 | 0 | 18 |
2. | RKDEO JO12-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 43 | 18 | 0 | 17 |
3. | Graaf W II VAC jo12-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 26 | 20 | 0 | 13 |
4. | Wilhelmus JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 19 | 28 | 0 | 9 |
5. | SV Leidschenveen JO12-3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 22 | 17 | 0 | 8 |
6. | SVO Buytenpark JO12-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 18 | 26 | 0 | 7 |
7. | SVO Buytenpark JO12-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 26 | 0 | 3 |
8. | HVV JO12-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Graaf W II VAC JO12-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 26 | 10 | 0 | 12 |
2. | Forum Sport JO12-3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 29 | 13 | 0 | 7 |
3. | REMO JO12-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 26 | 24 | 0 | 7 |
4. | Wilhelmus JO12-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 16 | 25 | 0 | 3 |
5. | HVV JO12-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 32 | 0 | 0 |
Spelers (11)
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
wo
16:30
-
17:30
Veld 2 (AB)
Circuit
wo
16:30
-
17:30
Veld 3 (AB)
Circuit
vr
16:15
-
17:15
Veld 2 (AB)
Team resultaten
Con | DSV | DWO | HVV | RKD | SVL | SVO | Wil | |
Concordia JO12-3 | 2 - 6 | 3 - 8 | 4 - 5 | |||||
DSVP JO12-1 | 1 - 5 | 3 - 3 | 2 - 7 | |||||
DWO JO12-4 | 11 - 0 | 1 - 3 | 6 - 0 | |||||
HVV JO12-1 | 13 - 0 | 0 - 1 | 7 - 0 | |||||
RKDEO JO12-4 | 1 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | 5 - 1 | ||||
SV Leidschenveen JO12-4 JM | 0 - 3 | 0 - 4 | 5 - 2 | |||||
SVO Buytenpark JO12-3 | 10 - 0 | 5 - 0 | 7 - 3 | 14 - 0 | ||||
Wilhelmus JO12-5 | 0 - 6 | 1 - 8 | 1 - 4 | 0 - 9 |
DWO | Gra | HVV | RKD | SVL | SVO | SVO | Wil | |
DWO JO12-3 | 6 - 2 | 1 - 0 | 7 - 1 | 6 - 0 | ||||
Graaf W II VAC JO12-2 | 4 - 4 | 4 - 3 | ||||||
HVV JO12-1 | 2 - 5 | 0 - 2 | ||||||
RKDEO JO12-1 | 6 - 0 | 10 - 3 | 4 - 4 | 6 - 0 | ||||
SV Leidschenveen JO12-3 | 2 - 3 | 3 - 5 | 6 - 1 | |||||
SVO Buytenpark JO12-2 | 2 - 4 | 4 - 1 | 1 - 4 | 2 - 5 | ||||
SVO Buytenpark JO12-3 | 2 - 7 | 3 - 3 | 6 - 3 | |||||
Wilhelmus JO12-1 | 2 - 6 | 4 - 1 | 5 - 6 | 2 - 1 |
ASC | For | Gra | HVV | REM | Wil | |
ASC JO12-2 | 2 - 6 | 1 - 10 | ||||
Forum Sport JO12-3 | 13 - 1 | 8 - 2 | ||||
Graaf W II VAC JO12-1 | 5 - 3 | 7 - 2 | ||||
HVV JO12-1 | 0 - 6 | 4 - 8 | ||||
REMO JO12-1 | 5 - 5 | 5 - 8 | 8 - 7 | |||
Wilhelmus JO12-1 | 11 - 2 | 5 - 2 |