O12-2 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O12-competitie
3e in poule 3e klasse (4e fase) 05
5e in poule 3e klasse (3e fase) 03
3e in poule 3e klasse (2e fase) 04
6e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
14
Stompwijk JO12-1JM
3
HBS JO12-2
Zaterdag 16 maart
3
SVC'08 JO12-2
3
Graaf W II VAC JO12-3
6
Wilhelmus JO12-1
0
HBS JO12-2
9
Haagse Hout JO12-2
1
Voorschoten`97 JO12-3
7
Stompwijk JO12-1JM
0
HVV JO12-2
Wedstrijdschema
SVO Buytenpark JO12-2
O12-2
Uit
06-04-2024
08:30
veld 2 B - kunstgras
Nr. 137174CO
Sportpark Buytenpark Zoetermeer
O12-2
Wilhelmus JO12-2
Thuis
13-04-2024
11:30
Veld 3A
Nr. 137136CO
SVC'08 JO12-2
O12-2
Uit
20-04-2024
12:00
veld 2 A
Nr. 137173CO
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
O12-2
Haagse Hout JO12-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 1A
Nr. 139342CO
RKDEO JO12-2
O12-2
Uit
25-05-2024
10:00
veld 3 A
Nr. 137172CO
Sportpark Centrum
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SVO Buytenpark JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Haagse Hout JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HVV JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | RKDEO JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | SVC'08 JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Wilhelmus JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wilhelmus JO12-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 35 | 10 | 0 | 18 |
2. | Stompwijk JO12-1JM | 7 | 6 | 0 | 1 | 52 | 10 | 0 | 18 |
3. | Haagse Hout JO12-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 28 | 23 | 0 | 13 |
4. | SVC'08 JO12-2 | 7 | 2 | 3 | 2 | 23 | 27 | 0 | 9 |
5. | HVV JO12-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 18 | 32 | 0 | 9 |
6. | Graaf W II VAC JO12-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 17 | 28 | 0 | 4 |
7. | HBS JO12-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 14 | 32 | 0 | 4 |
8. | Voorschoten`97 JO12-3 | 7 | 0 | 0 | 7 | 13 | 38 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Haagse Hout Jo12-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 66 | 7 | 0 | 18 |
2. | VUC JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 40 | 8 | 0 | 15 |
3. | HVV JO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16 | 24 | 0 | 7 |
4. | Wilhelmus JO12-4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 29 | 33 | 0 | 7 |
5. | RKAVV JO12-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 15 | 36 | 0 | 3 |
6. | Graaf W II VAC JO12-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 40 | 0 | 3 |
7. | Blauw-Zwart JO12-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 36 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ODB JO12-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 32 | 3 | 0 | 12 |
2. | Quick JO12-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 17 | 0 | 6 |
3. | Scheveningen JO12-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 |
4. | Nootdorp JO12-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | 0 | 3 |
5. | TAC'90 JO12-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
6. | HVV JO12-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 21 | 0 | 0 |
Spelers (10)
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
wo
16:30
-
17:30
Veld 2 (AB)
Circuit
wo
16:30
-
17:30
Veld 3 (AB)
Circuit
vr
16:15
-
17:15
Veld 2 (AB)
Team resultaten
Gra | HBS | HVV | Haa | SVC | Sto | Voo | Wil | |
Graaf W II VAC JO12-3 | 1 - 6 | 4 - 3 | 4 - 8 | |||||
HBS JO12-2 | 1 - 2 | 4 - 5 | 2 - 2 | |||||
HVV JO12-2 | 5 - 3 | 3 - 6 | 0 - 7 | 4 - 6 | ||||
Haagse Hout JO12-2 | 3 - 2 | 3 - 3 | 9 - 1 | |||||
SVC'08 JO12-2 | 3 - 3 | 1 - 7 | 6 - 3 | |||||
Stompwijk JO12-1JM | 14 - 3 | 7 - 0 | 10 - 2 | |||||
Voorschoten`97 JO12-3 | 3 - 4 | 2 - 4 | 1 - 7 | 0 - 4 | ||||
Wilhelmus JO12-1 | 6 - 0 | 9 - 1 | 2 - 1 |
Bla | Gra | HVV | Haa | RKA | VUC | Wil | |
Blauw-Zwart JO12-2 | 5 - 7 | 1 - 11 | |||||
Graaf W II VAC JO12-4 | 1 - 5 | 1 - 12 | 1 - 7 | ||||
HVV JO12-2 | 3 - 3 | ||||||
Haagse Hout JO12-1 | 11 - 0 | 11 - 1 | 16 - 2 | 4 - 2 | |||
RKAVV JO12-1 | 6 - 7 | 3 - 10 | |||||
VUC JO12-1 | 7 - 0 | 3 - 0 | 11 - 0 | ||||
Wilhelmus JO12-4 | 11 - 2 | 1 - 12 | 3 - 4 |
HBS | HVV | Noo | ODB | Qui | RAS | Sch | TAC | |
HBS JO12-2 | 0 - 5 | |||||||
HVV JO12-2 | 6 - 4 | 0 - 9 | ||||||
Nootdorp JO12-1 | 2 - 1 | |||||||
ODB JO12-1 | 16 - 0 | 5 - 2 | ||||||
Quick JO12-1 | 5 - 2 | 1 - 8 | 3 - 6 | |||||
RAS JO12-2 | 8 - 1 | 5 - 1 | ||||||
Scheveningen JO12-1 | 13 - 2 | 0 - 3 | ||||||
TAC'90 JO12-1 | 1 - 3 |