O13-5 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O13-competitie
3e in poule 3e klasse (3e fase) 03
2e in poule 3e klasse (2e fase) 06
2e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
SVC'08 JO13-1
3
Die Haghe JO13-4
9
DUNO JO13-2
0
HBS JO13-6
1
HVV JO13-5
0
Duindorp sv JO13-2
5
RKDEO JO13-4
4
Graaf W II VAC JO13-3
Zaterdag 16 maart
4
Scheveningen JO13-2
7
DUNO JO13-2
2
DHL JO13-1
3
SVC'08 JO13-1
1
REMO JO13-1
5
HVV JO13-5
2
Duindorp sv JO13-2
2
RKDEO JO13-4
0
HBS JO13-6
5
Die Haghe JO13-4
Wedstrijdschema
Graaf W II VAC JO13-3
O13-5
Uit
06-04-2024
08:30
veld 2
Nr. 101163CO
Sportpark De Roggewoning
O13-5
HBS JO13-6
Thuis
13-04-2024
10:00
Veld 2
Nr. 101193CO
Scheveningen JO13-2
O13-5
Uit
20-04-2024
09:00
veld 4
Nr. 101173CO
Sportpark Houtrust
RKDEO JO13-4
O13-5
Uit
11-05-2024
10:15
veld 2
Nr. 101152CO
Sportpark Centrum
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DUNO JO13-2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 28 | 9 | 0 | 16 |
2. | SVC'08 JO13-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 17 | 0 | 15 |
3. | HVV JO13-5 | 7 | 5 | 0 | 2 | 24 | 13 | 0 | 15 |
4. | DHL JO13-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 10 | 0 | 10 |
5. | RKDEO JO13-4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 17 | 0 | 10 |
6. | Scheveningen JO13-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 19 | 22 | 0 | 9 |
7. | WIK JO13-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16 | 11 | 0 | 7 |
8. | Die Haghe JO13-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 16 | 11 | 0 | 6 |
9. | Duindorp sv JO13-2 | 7 | 1 | 3 | 3 | 20 | 18 | 0 | 6 |
10. | REMO JO13-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 12 | 27 | 0 | 4 |
11. | Graaf W II VAC JO13-3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 9 | 15 | 0 | 1 |
12. | HBS JO13-6 | 6 | 0 | 1 | 5 | 9 | 31 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Schipluiden JO13-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 25 | 14 | 0 | 17 |
2. | HVV JO13-5 | 6 | 4 | 1 | 1 | 25 | 11 | 0 | 13 |
3. | Die Haghe JO13-4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | 11 | 0 | 12 |
4. | WIK JO13-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 20 | 21 | 0 | 10 |
5. | VCS JO13-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 16 | 26 | 0 | 7 |
6. | DHL JO13-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | 28 | 0 | 7 |
7. | Semper Altius JO13-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 18 | 19 | 0 | 5 |
8. | S.V. Den Hoorn JO13-3 | 7 | 1 | 2 | 4 | 17 | 20 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wilhelmus JO13-6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 41 | 6 | 0 | 9 |
2. | HVV JO13-5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 8 | 0 | 9 |
3. | Graaf W II VAC JO13-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 | 14 | 0 | 9 |
4. | SVC'08 JO13-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 21 | 0 | 3 |
5. | Forum Sport JO13-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 41 | 0 | 0 |
Spelers (15)
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
wo
16:30
-
17:30
Veld 2 (AB)
Circuit
vr
16:15
-
17:15
Veld 2 (AB)
Team resultaten
DHL | DUN | Die | Dui | Gra | HBS | HVV | REM | RKD | SVC | Sch | WIK | |
DHL JO13-1 | 2 - 1 | 6 - 1 | 2 - 3 | |||||||||
DUNO JO13-2 | 0 - 0 | 2 - 0 | 9 - 0 | |||||||||
Die Haghe JO13-4 | 1 - 4 | 6 - 1 | ||||||||||
Duindorp sv JO13-2 | 9 - 3 | 5 - 5 | 2 - 2 | |||||||||
Graaf W II VAC JO13-3 | 2 - 6 | 1 - 1 | ||||||||||
HBS JO13-6 | 0 - 5 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||||||
HVV JO13-5 | 4 - 3 | 3 - 4 | 1 - 0 | 5 - 1 | ||||||||
REMO JO13-1 | 1 - 5 | 1 - 5 | 1 - 5 | |||||||||
RKDEO JO13-4 | 5 - 4 | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||||||
SVC'08 JO13-1 | 4 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||||||
Scheveningen JO13-2 | 4 - 7 | 4 - 3 | 6 - 2 | |||||||||
WIK JO13-2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 7 - 0 |
DHL | Die | HVV | SVD | Sch | Sem | VCS | WIK | |
DHL JO13-2 | 0 - 6 | 4 - 3 | 3 - 4 | 2 - 2 | ||||
Die Haghe JO13-4 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 0 | 5 - 1 | ||||
HVV JO13-5 | 9 - 1 | 2 - 1 | ||||||
S.V. Den Hoorn JO13-3 | 1 - 6 | 3 - 5 | 1 - 1 | |||||
Schipluiden JO13-1 | 3 - 0 | 4 - 2 | 1 - 1 | |||||
Semper Altius JO13-2 | 4 - 4 | 5 - 1 | 4 - 5 | |||||
VCS JO13-2 | 5 - 3 | 2 - 2 | 2 - 4 | 1 - 4 | ||||
WIK JO13-2 | 2 - 4 | 2 - 4 | 3 - 2 | 2 - 4 |
For | Gra | HDV | HVV | SVC | Wil | |
Forum Sport JO13-3 | 0 - 6 | 6 - 1 | 0 - 22 | |||
Graaf W II VAC JO13-3 | 4 - 3 | 7 - 2 | ||||
HDV JO13-1 | 0 - 7 | 3 - 7 | ||||
HVV JO13-5 | 9 - 2 | 3 - 1 | ||||
SVC'08 JO13-1 | 4 - 2 | 5 - 1 | 1 - 3 | |||
Wilhelmus JO13-6 | 9 - 2 | 9 - 1 |