O14-3 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O14-competitie
8e in poule 2e klasse (3e fase) 01
6e in poule 2e klasse (2e fase) 05
4e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 13 april
8
Rijnsburgse Boys JO14-2
3
Valken'68 JO14-2
5
DoCoS JO14-2
2
Van Nispen JO14-1
1
Wilhelmus JO14-3
1
FC Lisse JO14-2
3
RKAVV JO14-2
5
Quick Boys JO14-3
0
HVV JO14-3
5
Vredenburch JO14-2
Zaterdag 6 april
2
FC Lisse JO14-2
7
Rijnsburgse Boys JO14-2
5
Van Nispen JO14-1
5
RKAVV JO14-2
6
Graaf W II VAC JO14-2
0
DoCoS JO14-2
0
Quick Boys JO14-3
3
HVV JO14-3
Wedstrijdschema
Wilhelmus JO14-3
O14-3
Uit
20-04-2024
10:15
veld 3
Nr. 100496CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Scheidsrechter), Sportpark Westvliet
O14-3
RKAVV JO14-2
Thuis
11-05-2024
13:00
Veld 2
Nr. 100483CO
FC Lisse JO14-2
O14-3
Uit
25-05-2024
08:45
veld 6
Nr. 100485CO
Sportpark Ter Specke
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Vredenburch JO14-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 33 | 7 | 0 | 21 |
2. | Rijnsburgse Boys JO14-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 30 | 13 | 0 | 18 |
3. | Wilhelmus JO14-3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 22 | 9 | 0 | 13 |
4. | Graaf W II VAC JO14-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 31 | 14 | 0 | 12 |
5. | DoCoS JO14-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 17 | 14 | 0 | 12 |
6. | FC Lisse JO14-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 20 | 15 | 0 | 10 |
7. | RKAVV JO14-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 20 | 28 | 0 | 7 |
8. | HVV JO14-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 17 | 25 | 0 | 6 |
9. | Quick Boys JO14-3 | 8 | 2 | 0 | 6 | 14 | 32 | 0 | 6 |
10. | Valken'68 JO14-2 | 8 | 2 | 0 | 6 | 22 | 42 | 0 | 6 |
11. | Van Nispen JO14-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 12 | 39 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Nootdorp JO14-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 26 | 4 | 0 | 19 |
2. | Vredenburch JO14-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 28 | 12 | 0 | 19 |
3. | Wilhelmus JO14-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 10 | 0 | 13 |
4. | S.V. Den Hoorn JO14-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 18 | 23 | 0 | 10 |
5. | Oliveo JO14-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 17 | 0 | 7 |
6. | HVV JO14-3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 11 | 19 | 0 | 5 |
7. | RKDEO JO14-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 | 20 | 0 | 4 |
8. | Concordia JO14-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 18 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VUC JO14-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 29 | 5 | 0 | 12 |
2. | Concordia JO14-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 10 | 0 | 9 |
3. | WIK JO14-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 18 | 0 | 6 |
4. | HVV JO14-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 12 | 0 | 3 |
5. | Laakkwartier JO14-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 25 | 0 | 0 |
Spelers (14)
Floris Abeln
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
wo
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
Circuit
vr
17:15
-
18:15
Veld 2 (AB)
Team resultaten
DoC | FCL | Gra | HVV | Qui | RKA | Rij | Val | Van | Vre | War | Wil | |
DoCoS JO14-2 | 2 - 1 | 8 - 1 | 5 - 2 | |||||||||
FC Lisse JO14-2 | 0 - 2 | 6 - 0 | 2 - 7 | 6 - 0 | ||||||||
Graaf W II VAC JO14-2 | 6 - 0 | 5 - 3 | 10 - 0 | 2 - 4 | ||||||||
HVV JO14-3 | 4 - 7 | 5 - 0 | 0 - 5 | 2 - 0 | ||||||||
Quick Boys JO14-3 | 1 - 3 | 0 - 7 | 0 - 3 | 2 - 8 | ||||||||
RKAVV JO14-2 | 3 - 0 | 4 - 0 | 3 - 5 | 3 - 5 | ||||||||
Rijnsburgse Boys JO14-2 | 1 - 0 | 6 - 1 | 8 - 3 | 1 - 4 | ||||||||
Valken'68 JO14-2 | 1 - 4 | 7 - 2 | 3 - 7 | |||||||||
Van Nispen JO14-1 | 3 - 2 | 5 - 5 | 2 - 7 | |||||||||
Vredenburch JO14-2 | 4 - 2 | 3 - 0 | 5 - 0 | |||||||||
Warmunda, SV JO14-1JM | 1 - 4 | 1 - 7 | ||||||||||
Wilhelmus JO14-3 | 1 - 1 | 3 - 1 | 4 - 0 | 0 - 2 |
Con | HVV | Noo | Oli | RKD | SVD | Vre | Wil | |
Concordia JO14-2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 4 | 0 - 2 | ||||
HVV JO14-3 | 2 - 2 | 2 - 7 | 3 - 3 | |||||
Nootdorp JO14-2 | 4 - 0 | 5 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | ||||
Oliveo JO14-1 | 1 - 3 | 0 - 7 | 2 - 0 | |||||
RKDEO JO14-2 | 3 - 1 | 3 - 5 | 1 - 3 | |||||
S.V. Den Hoorn JO14-2 | 2 - 1 | 1 - 4 | 1 - 1 | |||||
Vredenburch JO14-2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 6 - 4 | 3 - 1 | ||||
Wilhelmus JO14-3 | 3 - 0 | 2 - 0 | 7 - 1 |
Con | HVV | Laa | VUC | Vre | WIK | |
Concordia JO14-2 | 7 - 1 | 0 - 7 | 3 - 3 | |||
HVV JO14-3 | 0 - 2 | 4 - 5 | ||||
Laakkwartier JO14-2 | 2 - 4 | 0 - 7 | ||||
VUC JO14-1 | 10 - 1 | |||||
Vredenburch JO14-2 | 3 - 1 | 7 - 0 | 10 - 1 | |||
WIK JO14-1 | 2 - 3 | 3 - 2 | 7 - 3 |