O15-3 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O15-competitie
5e in poule 3e klasse (3e fase) 02
8e in poule 2e klasse (2e fase) 04
2e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Forum Sport JO15-2
2
DWO JO15-1
3
VELO JO15-2
4
HVV JO15-3
4
SVC'08 JO15-3
4
FC Oegstgeest JO15-3
Zaterdag 16 maart
7
FC Oegstgeest JO15-3
6
Duindorp sv JO15-1
1
Forum Sport JO15-2
6
Wilhelmus JO15-3JM
2
RKDEO JO15-4
7
VELO JO15-2
7
SEV JO15-1
3
SVC'08 JO15-3
3
DWO JO15-1
1
Graaf W II VAC JO15-3
4
HVV JO15-3
1
FC 's-Gravenzande JO15-5
Wedstrijdschema
FC Oegstgeest JO15-3
O15-3
Uit
06-04-2024
08:30
veld 3
Nr. 100367CO
Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
O15-3
RKDEO JO15-4
Thuis
13-04-2024
14:45
Veld 2
Nr. 100387CO
Forum Sport JO15-2
O15-3
Uit
20-04-2024
10:15
veld 2
Nr. 100385CO
Sportpark 't Loo
Duindorp sv JO15-1
O15-3
Uit
04-05-2024
11:00
veld 1
Nr. 100406CO
Sportpark Duindorp
SEV JO15-1
O15-3
Uit
11-05-2024
11:00
veld 3-SEV
Nr. 100396CO
Scheidsrechters: Jansen, Stephan (Scheidsrechter), Sportpark Kastelenring
O15-3
DWO JO15-1
Thuis
25-05-2024
13:00
Veld 2
Nr. 100388CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DWO JO15-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 8 | 0 | 16 |
2. | Wilhelmus JO15-3JM | 6 | 5 | 0 | 1 | 33 | 13 | 0 | 15 |
3. | Graaf W II VAC JO15-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 24 | 10 | 0 | 15 |
4. | FC Oegstgeest JO15-3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 24 | 16 | 0 | 13 |
5. | HVV JO15-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 19 | 0 | 9 |
6. | VELO JO15-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 16 | 13 | 0 | 9 |
7. | SEV JO15-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 17 | 13 | 0 | 8 |
8. | FC 's-Gravenzande JO15-5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 15 | 20 | 0 | 6 |
9. | SVC'08 JO15-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 15 | 19 | 0 | 4 |
10. | Duindorp sv JO15-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 16 | 22 | 0 | 3 |
11. | Forum Sport JO15-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 16 | 0 | 1 |
12. | RKDEO JO15-4 | 6 | 0 | 0 | 6 | 13 | 35 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO15-2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 35 | 2 | 0 | 16 |
2. | Scheveningen JO15-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 31 | 4 | 0 | 16 |
3. | Die Haghe JO15-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 11 | 0 | 10 |
4. | HDV JO15-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 19 | 19 | 0 | 10 |
5. | Loosduinen JO15-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 13 | 0 | 7 |
6. | GSC ESDO JO15-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 17 | 19 | 0 | 3 |
7. | VELO JO15-3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 38 | 0 | 2 |
8. | HVV JO15-3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 34 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO15-3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 | 1 | 0 | 6 |
2. | HVV JO15-3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 10 | 0 | 3 |
3. | VELO JO15-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Spelers (12)
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
wo
17:30
-
18:30
Veld 2 (AB)
Circuit
vr
17:15
-
18:15
Veld 2 (AB)
Team resultaten
DWO | Dui | FC' | FCO | For | Gra | HVV | RKD | SEV | SVC | VEL | Wil | |
DWO JO15-1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | |||||||||
Duindorp sv JO15-1 | 3 - 5 | 4 - 2 | ||||||||||
FC 's-Gravenzande JO15-5 | 3 - 2 | 5 - 2 | 3 - 4 | |||||||||
FC Oegstgeest JO15-3 | 7 - 6 | 6 - 3 | 3 - 1 | |||||||||
Forum Sport JO15-2 | 1 - 2 | 1 - 6 | ||||||||||
Graaf W II VAC JO15-3 | 6 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | |||||||||
HVV JO15-3 | 4 - 1 | 4 - 3 | 1 - 9 | |||||||||
RKDEO JO15-4 | 2 - 6 | 1 - 6 | 2 - 7 | |||||||||
SEV JO15-1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 7 - 3 | |||||||||
SVC'08 JO15-3 | 1 - 2 | 4 - 4 | 4 - 2 | |||||||||
VELO JO15-2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 4 | |||||||||
Wilhelmus JO15-3JM | 2 - 3 | 5 - 1 | 7 - 4 |
Die | GSC | HBS | HDV | HVV | Loo | Sch | VEL | |
Die Haghe JO15-3 | 1 - 5 | |||||||
GSC ESDO JO15-2 | 2 - 3 | 1 - 3 | 1 - 9 | |||||
HBS JO15-2 | 2 - 0 | 5 - 1 | 8 - 0 | 3 - 1 | ||||
HDV JO15-1 | 2 - 1 | 8 - 1 | 5 - 4 | 3 - 3 | ||||
HVV JO15-3 | 1 - 5 | 1 - 8 | 1 - 1 | |||||
Loosduinen JO15-1 | 0 - 0 | 4 - 0 | ||||||
Scheveningen JO15-1 | 0 - 0 | 5 - 0 | 4 - 1 | |||||
VELO JO15-3 | 3 - 5 | 0 - 12 | 0 - 17 |
Die | GSC | HBS | HVV | VEL | |
Die Haghe JO15-3 | 1 - 5 | 5 - 0 | |||
GSC ESDO JO15-2 | 5 - 2 | ||||
HBS JO15-2 | 1 - 0 | 3 - 1 | |||
HVV JO15-3 | 1 - 8 | 0 - 3 | |||
VELO JO15-2 | 2 - 5 | 1 - 10 | 2 - 3 |