O17-1 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O17-competitie Landelijke divisie
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 1
2e in poule Divisie 6 B
3e in poule Divisie 6 B
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
HVV JO17-1
2
DSO JO17-1
4
S.V. Den Hoorn JO17-1
2
SHO JO17-1
1
Spijkenisse JO17-1
2
Sparta (AV) JO17-1
4
Nootdorp JO17-1
0
TSC JO17-1
2
JEKA JO17-1
0
Oranje Wit JO17-1
1
HBS JO17-1
1
Spartaan'20 JO17-2
Zaterdag 16 maart
1
Spartaan'20 JO17-2
2
Nootdorp JO17-1
0
Oranje Wit JO17-1
1
HVV JO17-1
0
TSC JO17-1
5
JEKA JO17-1
5
SHO JO17-1
6
HBS JO17-1
5
DSO JO17-1
0
Spijkenisse JO17-1
0
Sparta (AV) JO17-1
1
S.V. Den Hoorn JO17-1
Wedstrijdschema
O17-1
JEKA JO17-1
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld 2
Nr. 96499CO
Scheidsrechters: Koning, Robin de (Scheidsrechter)
Nootdorp JO17-1
O17-1
Uit
13-04-2024
12:45
veld 1
Nr. 96480CO
Sportpark 's-Gravenhout
O17-1
HBS JO17-1
Thuis
20-04-2024
09:25
Veld 2
Nr. 96500CO
O17-1
Spijkenisse JO17-1
Thuis
11-05-2024
11:30
Veld 2
Nr. 96504CO
S.V. Den Hoorn JO17-1
O17-1
Uit
18-05-2024
09:30
veld 1
Nr. 96508CO
Sportpark Den Hoorn
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forum Sport JO17-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 4 | 0 | 7 |
2. | VELO JO17-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 5 | 0 | 7 |
3. | HVV JO17-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 6 | 0 | 3 |
4. | Wilhelmus JO17-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | JEKA JO17-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 28 | 6 | 0 | 16 |
2. | HVV JO17-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 20 | 7 | 0 | 16 |
3. | Nootdorp JO17-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 6 | 0 | 15 |
4. | DSO JO17-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 | 10 | 0 | 13 |
5. | S.V. Den Hoorn JO17-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 9 | 0 | 12 |
6. | Sparta (AV) JO17-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 21 | 0 | 9 |
7. | Oranje Wit JO17-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8 | 0 | 7 |
8. | Spartaan'20 JO17-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | 0 | 4 |
9. | HBS JO17-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | 21 | 0 | 4 |
10. | Spijkenisse JO17-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 16 | 0 | 4 |
11. | TSC JO17-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 18 | 0 | 3 |
12. | SHO JO17-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 14 | 22 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Jodan Boys, de JO17-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 33 | 10 | 0 | 30 |
2. | HBS JO17-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 29 | 24 | 0 | 19 |
3. | HVV JO17-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 23 | 13 | 0 | 17 |
4. | Spartaan'20 JO17-2 | 11 | 5 | 2 | 4 | 23 | 24 | 0 | 17 |
5. | Kolping Boys JO17-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 22 | 25 | 0 | 17 |
6. | S.V. Den Hoorn JO17-1 | 11 | 4 | 4 | 3 | 20 | 20 | 0 | 16 |
7. | Oranje Wit JO17-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 23 | 22 | 0 | 15 |
8. | Nootdorp JO17-1 | 11 | 4 | 3 | 4 | 28 | 23 | 1 | 14 |
9. | Spijkenisse JO17-1 | 11 | 2 | 6 | 3 | 22 | 24 | 0 | 12 |
10. | Sparta (AV) JO17-1 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 25 | 0 | 11 |
11. | Wilhelmus JO17-1 | 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | 24 | 1 | 8 |
12. | Noordwijk JO17-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 13 | 28 | 0 | 7 |
Spelers (16)
Rafael Ten Heuvel
Nigel Oemed
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:15
-
19:30
Veld 2 (A)
di
18:30
-
20:00
Veld 2 (A)
do
18:45
-
20:00
Veld 2 (A)
Team resultaten
For | HVV | VEL | Wil | |
Forum Sport JO17-1 | 3 - 0 | |||
HVV JO17-1 | 0 - 3 | |||
VELO JO17-1 | 4 - 4 | 2 - 0 | ||
Wilhelmus JO17-1 | 1 - 2 | 1 - 2 |
DSO | HBS | HVV | JEK | Noo | Ora | SVD | SHO | Spa | Spa | Spi | TSC | |
DSO JO17-1 | 5 - 2 | 3 - 2 | 5 - 0 | |||||||||
HBS JO17-1 | 0 - 6 | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||||||
HVV JO17-1 | 2 - 2 | 4 - 3 | 3 - 2 | |||||||||
JEKA JO17-1 | 2 - 0 | 9 - 1 | 4 - 0 | |||||||||
Nootdorp JO17-1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||||||||
Oranje Wit JO17-1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 3 - 0 | |||||||||
S.V. Den Hoorn JO17-1 | 2 - 4 | 4 - 2 | 1 - 0 | |||||||||
SHO JO17-1 | 5 - 6 | 2 - 5 | 1 - 1 | |||||||||
Sparta (AV) JO17-1 | 0 - 8 | 2 - 1 | 0 - 1 | |||||||||
Spartaan'20 JO17-2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||||||
Spijkenisse JO17-1 | 2 - 1 | 3 - 3 | 1 - 2 | |||||||||
TSC JO17-1 | 3 - 2 | 0 - 5 | 1 - 2 |
HBS | HVV | Jod | Kol | Noo | Noo | Ora | SVD | Spa | Spa | Spi | Wil | |
HBS JO17-1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | |||||||
HVV JO17-1 | 2 - 3 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||||
Jodan Boys, de JO17-1 | 5 - 3 | 2 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | 7 - 0 | |||||||
Kolping Boys JO17-1 | 2 - 5 | 1 - 6 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | ||||||
Noordwijk JO17-1 | 0 - 5 | 2 - 3 | 0 - 2 | 2 - 4 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||||
Nootdorp JO17-1 | 4 - 5 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 6 - 4 | |||||||
Oranje Wit JO17-1 | 1 - 5 | 3 - 4 | 2 - 3 | 5 - 0 | 3 - 2 | |||||||
S.V. Den Hoorn JO17-1 | 4 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | |||||||
Sparta (AV) JO17-1 | 1 - 0 | 0 - 5 | 1 - 3 | 3 - 3 | 1 - 4 | 1 - 1 | ||||||
Spartaan'20 JO17-2 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 6 - 3 | 2 - 2 | ||||||
Spijkenisse JO17-1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 3 | ||||||
Wilhelmus JO17-1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 |