O19-1 Junioren

O19-competitie 4e divisie

11e in poule Divisie 4 C
1e in poule Groep 1 20
2e in poule Groep 1 07
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 10 oktober
2
Nieuwerkerk JO19-1
0
Smitshoek JO19-1
5
Concordia JO19-1
1
HVV JO19-1
5
Spijkenisse JO19-1
3
HBS JO19-1
7
RKDEO JO19-1
0
Spartaan'20 JO19-2
1
Capelle JO19-1
7
XerxesDZB JO19-1
1
VFC JO19-1
1
DSO JO19-1

Wedstrijdschema

O19-1
Smitshoek JO19-1
Thuis
24-10-2020 14:30
Veld 2
Nr. 14939927CO
AFGELAST, , Scheidsrechter: P. (Peter) Glasbergen, , Afgelast
Nieuwerkerk JO19-1
O19-1
Uit
31-10-2020 11:45
Nr. 14939787CO
AFGELAST, , Afgelast
O19-1
RKDEO JO19-1
Thuis
07-11-2020 14:30
Veld 2
Nr. 14939887CO
AFGELAST, , Afgelast
Graaf W II VAC JO19-1
O19-1
Uit
14-11-2020 14:00
Nr. 15060332BE
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
DSO JO19-1
O19-1
Uit
21-11-2020 15:00
Nr. 14939816CO
Sportpark: Hildamlaan 1, 2731 BT BENTHUIZEN
O19-1
Capelle JO19-1
Thuis
28-11-2020 14:30
Veld 1
Nr. 14939775CO
O19-1
VFC JO19-1
Thuis
05-12-2020 14:30
Veld 2
Nr. 14939902CO
Spartaan'20 JO19-2
O19-1
Uit
12-12-2020 10:30
Nr. 14939818CO
Sportpark: Oldegaarde 251, 3084 AA ROTTERDAM
O19-1
Nieuwerkerk JO19-1
Thuis
30-01-2021 14:30
Veld 1
Nr. 14940007CO
HBS JO19-1
O19-1
Uit
06-02-2021 15:45
Nr. 14939840CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Spijkenisse JO19-1
O19-1
Uit
27-02-2021 14:15
Nr. 14939839CO
Sportpark: Maaswijkweg 100, 3207 JZ SPIJKENISSE
O19-1
Concordia JO19-1
Thuis
06-03-2021 14:30
Veld 1
Nr. 14939938CO
Capelle JO19-1
O19-1
Uit
20-03-2021 15:15
Nr. 14939772CO
Sportpark: P C Boutenssingel 1, 2902 BG CAPELLE AAN DEN IJSSEL
O19-1
DSO JO19-1
Thuis
27-03-2021 14:30
Veld 1
Nr. 14939863CO
RKDEO JO19-1
O19-1
Uit
10-04-2021 14:30
Nr. 14939982CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
O19-1
Spartaan'20 JO19-2
Thuis
17-04-2021 14:30
Veld 1
Nr. 14939964CO
VFC JO19-1
O19-1
Uit
24-04-2021 14:30
Nr. 14939762CO
Sportpark: Sportlaan 130, 3135 GX VLAARDINGEN
O19-1
XerxesDZB JO19-1
Thuis
08-05-2021 14:30
Veld 1
Nr. 14939836CO
Smitshoek JO19-1
O19-1
Uit
15-05-2021 15:00
Nr. 14939963CO
Sportpark: Smitshoekse Baan 25, 2993 BZ BARENDRECHT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse JO19-14310197010
2.Concordia JO19-14310125010
3.Smitshoek JO19-14301171009
4.Nieuwerkerk JO19-143018409
5.XerxesDZB JO19-1422016708
6.RKDEO JO19-1421112607
7.HBS JO19-1420211906
8.VFC JO19-141214605
9.DSO JO19-140224702
10.Capelle JO19-1401392201
11.HVV JO19-1400431700
12.Spartaan'20 JO19-2400441900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO19-132106307
2.SJC JO19-132018306
3.Barendrecht JO19-231114604
4.BSC '68 JO19-130032800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC JO19-100000000
2.HVV JO19-100000000

Spelers (16)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
Veld 2 (A)
wo
19:00
-
20:30
Veld 2 (A)
vr
19:00
-
20:00
Veld 2 (B)
Volledig schema

Team resultaten

CapConDSOHBSHVVNieRKDSmiSpaSpiVFCXer
Capelle JO19-12 - 21 - 7
Concordia JO19-15 - 12 - 1
DSO JO19-10 - 21 - 2
HBS JO19-15 - 20 - 2
HVV JO19-10 - 31 - 5
Nieuwerkerk JO19-12 - 01 - 2
RKDEO JO19-13 - 57 - 0
Smitshoek JO19-18 - 44 - 1
Spartaan'20 JO19-22 - 31 - 7
Spijkenisse JO19-15 - 32 - 2
VFC JO19-11 - 10 - 0
XerxesDZB JO19-13 - 34 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "Groep 1 20".

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "Groep 1 07".