Contactgegevens

 

Koninklijke Haagsche Cricket & Voetbal Vereeniging


Adres 
Terrein: "De Diepput"
van Hogenhoucklaan 37
2596 TA  's-Gravenhage

Klik hier voor de routebeschrijving.

Telefoonnummers en email adressen
De Koninklijke HC & VV is vanaf 1 oktober 2015 bereikbaar op één centraal telefoonnummer: 070-3248361

Telefoonnummers en email adressen 

 

Onderwerp

Email

Telefoon

Administratie

De administratie is slechts per e-mail bereikbaar. Indien telefonisch contact gewenst is dan graag een email sturen waarna telefonisch contact wordt opgenomen.

ledenadministratie@konhcvv.nl

 

Bestuurskamer 

  

070-3248361 (keuze 3)

Buffet (Nick Schoenmaker, uitbater)

buffet@konhcvv.nl

070-3248361 (keuze 4)
06-22165868 

Clubhuis 

 

070-3248361 (keuze 2)

Commissiekamer (trainers/jeugdcommissie)

070-3248361 (keuze 1)

HCC (Cricket)

cricket@konhcvv.nl

 

HSRC De Diepput (Squash)

squash@konhcvv.nl

 

HVV (Voetbal)

voetbal@konhcvv.nl

 

Lid worden
Membership

Klik hier
Click here for English version

 

Redactie Diepput Echo

diepputecho@konhcvv.nl

 

Redactie digitale nieuwsbrief

nieuwsbrief@konhcvv.nl 

 

Sponsorcommissie

sponsoring@konhcvv.nl

 

Sportmanager (Peter Entrop)

sportmanager@konhcvv.nl

070-3248361 (keuze 6)
06-10400091 

Veldhuur

verenigingsmanager@konhcvv.nl

070-3248361 (keuze 5)

Verenigingsmanager (Florentine Molkenboer-Schneider)

verenigingsmanager@konhcvv.nl

 

070-3248361 (keuze 5)

Webredactie 

webredactie@konhcvv.nl 

 

Winkel (Liesbeth Mekking)

winkel@konhcvv.nl

06-22916910

 

 

 

 

Website: www.konhcvv.nl  

 

Heeft u vragen, suggesties of problemen inzake de website? Laat het ons weten! Mail naar webredactie@konhcvv.nl  

 






Contact Koninklijke H.C. & V.V. overzicht