Hoofdbestuur Koninklijke HC & VV

Log in op het besloten deel van de website of de clubapp voor de telefoonnummers

Functie

Naam

Email

Voorzitter

Jeroen Smits

voorzitter@konhcvv.nl

Vicevoorzitter

Raoul Maphar

raoul@maphar.nl

Secretaris

Pim van Duyne

secretaris@konhcvv.nl

Penningmeester

Hans Peter van Arkel

hparkel@xs4all.nl

Voorzitter HCC

Jan Nuijten

jjnuijten@gmail.com

Voorzitter HVV

Alex Jongebreur

alex.jongebreur@konhcvv.nl

Voorzitter HSRC De Diepput

Luc de Gijzel

lucdegijzel@hotmail.com

Commissaris terreinen en opstallen

Peter Hodes

peter.hodes@konhcvv.nl

Commerciële activiteiten

Derk Rijkens

derk@ffibeheer.nl

Accommodatie ontwikkeling

Peter Helfrich

helfrich@planet.nl