Bestuur HVV

Log in op het besloten deel van de website of de clubapp voor de telefoonnummers

 

Functie Naam Email
Voorzitter Alex Jongebreur alex.jongebreur@konhcvv.nl
Vicevoorzitter Walter Jonkers walter.jonkers@konhcvv.nl
Secretaris Flora van Laer Flora.VanLaer@konhcvv.nl
Penningmeester Witsard Schaper penningmeester.hvv@konhcvv.nl
Voorzitter jeugdcommissie René Marey rene.marey@konhcvv.nl
Vice-voorzitter jeugdcommissie Ewout Maaskant aemaaskant@yahoo.com
Overige senioren Rogier Snoek rogier.snoek@konhcvv.nl
Voetbal technische zaken David Slager david.slager@konhcvv.nl
Communicatie Frank Scholte frank.scholte@konhcvv.nl
Voetbal - Bestuur en Commissies Overzicht