Contactgegevens

 

Koninklijke Haagsche Cricket & Voetbal Vereeniging


Adres 
Terrein: "De Diepput"
van Hogenhoucklaan 37
2596 TA  's-Gravenhage

Klik hier voor de routebeschrijving.

Telefoonnummers en email adressen
De Koninklijke HC & VV is vanaf 1 oktober 2015 bereikbaar op één centraal telefoonnummer: 070-3248361

Telefoonnummers en email adressen 

 

Onderwerp

Email

Telefoon

Administratie

De administratie is op wisselende tijden aanwezig. Indien telefonisch contact gewenst is dan graag een email sturen waarna telefonisch contact wordt opgenomen.

ledenadministratie@konhcvv.nl

070-3248361 (keuze 5)

Bestuurskamer 

  

070-3248361 (keuze 2)

Buffet

buffet@konhcvv.nl 

 

Clubhuis 

 

070-3248361 (keuze 3)

Commissiekamer (trainers/jeugdcommissie)

070-3248361 (keuze 1)

Cricket

cricket@konhcvv.nl

 

HCC

cricket@konhcvv.nl

 

HSRC De Diepput

squash@Konhcvv.nl

 

HVV

voetbal@konhcvv.nl

 

Lid worden
Membership

Klik hier
Click here for English version

 

Redactie Diepput Echo

diepputecho@konhcvv.nl

 

Redactie digitale nieuwsbrief

nieuwsbrief@konhcvv.nl 

 

Sponsorcommissie

sponsoring@konhcvv.nl

 

Squash

squash@Konhcvv.nl

 

Sportmanager

sportmanager@konhcvv.nl

070-3248361 (keuze 4)
06-10400091 

Veldhuur

sportmanager@konhcvv.nl

070-3248361 (keuze 4)
06-10400091

Voetbal

voetbal@konhcvv.nl

 

Webredactie 

webredactie@konhcvv.nl 

 

Winkel

winkel@konhcvv.nl

06-22916910

 

 

 

 

Website: www.konhcvv.nl  

 

Heeft u vragen, suggesties of problemen inzake de website? Laat het ons weten! Mail naar webredactie@konhcvv.nl  

 






Contact Koninklijke H.C. & V.V. overzicht