Selectie HVV 1

Mannen Zondag standaard 2e klasse

2e in poule 2e klasse C
1e in poule Groep 1 029
42e in poule Groep 1 2e ronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 5 april
HVV 1
Wilhelmus 1
Laakkwartier 1
Hillegom sv 1
Altior 1
HMSH 1
DOSR 1
Teylingen 1
ASC 1
RKDEO 1
Foreholte 1
Oliveo 1
Concordia 1
Wippolder 1
Zondag 29 maart
Hillegom sv 1
Altior 1
Wippolder 1
Wilhelmus 1
Teylingen 1
Foreholte 1
RKDEO 1
Laakkwartier 1
ASC 1
DOSR 1
HMSH 1
HVV 1
Oliveo 1
Concordia 1

Wedstrijdschema

1 (zon)
RKDEO 1
Thuis
19-04-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968131CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Laakkwartier 1
1 (zon)
Uit
26-04-2020 14:00
Nr. 13968245CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
1 (zon)
Altior 1
Thuis
10-05-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968138CO
Foreholte 1
1 (zon)
Uit
17-05-2020 14:00
Nr. 13968467CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT
1 (zon)
DOSR 1
Thuis
24-05-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968140CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hillegom sv 11713316119042
2.HVV 1179624522033
3.Oliveo 1179624624033
4.Wippolder 1178633729030
5.RKDEO 1178544633029
6.Wilhelmus 1178182832025
7.Foreholte 1177372727024
8.Laakkwartier 1175482837019
9.Altior 1165293038017
10.ASC 1164572037017
11.DOSR 1173862226017
12.Teylingen 1174492036016
13.Concordia 11742112646014
14.HMSH 1173113194955
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV 1330012609
2.TAC'90 131117704
3.Werve, Te 131116604
4.Die Haghe 1300351100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO 111008103
2.Zwaluwen11008103
3.Sportlust '4611006003
4.RVVH 111004003
5.CVV Zwervers ZO111004003
6.Jodan Boys11005203
7.Ariston'80 111004103
8.Capelle11004103
9.Rijnvogels11004103
10.DSO 111003003
11.SVC'08 111004203
12.Leonidas11003103
13.Maense, FC 111003103
14.Smitshoek11003103
15.Alexandria'66 111002003
16.HBS11002003
17.Heinenoord 111002003
18.KMD 111002003
19.Spijkenisse11002003
20.TAC'90 111002003
21.DOSR 111003203
22.SC Feyenoord11003203
23.Forum Sport 111002103
24.RKAVV 211002103
25.Brielle, VV 111001003
26.Quick Boys 211005503
27.Den Hoorn 111002203
28.SEP 111002203
29.Verburch 111002203
30.Aarlanderveen 111001103
31.UVS 111001103
32.Barendrecht 200000000
33.RKAVV00000000
34.DCV 110015500
35.Van Nispen 110012200
36.sv Poortugaal 110012200
37.fc Boshuizen 110012200
38.TOGB 110011100
39.FC 's-Gravenzande10011100
40.Hellevoetsluis 110012300
41.HVC'10 110012300
42.HVV 110011200
43.Sportclub Monster 110011200
44.Kagia 110010100
45.SJC10012400
46.Bergambacht 110011300
47.DSVP 110011300
48.MSV '71 110011300
49.Charlois, sv 110010200
50.Nieuwerkerk 110010200
51.SHO 110010200
52.SSS 110010200
53.VOC10010200
54.VVOR 110010200
55.Noordwijk 210012500
56.Gouda 110011400
57.Rohda '76 110011400
58.FC Vlotbrug 110011400
59.Nootdorp 110010300
60.Duindorp sv 110010400
61.Hillegersberg, vv 110010400
62.LYRA 110010600
63.Naaldwijk 110011800
64.Vitesse Delft 110011800

Team nieuws

HVV 1 laat 2e periode door de vingers glippen

Zondag 8 maart
De Kroonleeuwen hebben zichzelf geen goede dienst bewezen door terecht te verliezen van Wippolder (1-2). Omdat ook RKDEO verloor, maar OLIVEO won, werd de ploeg met Peter-Paul de Rotte in het doel winnaar van de 2e periode.
Toon al het nieuws

Spelers (22)

Training

Dinsdag en donderdag

Team resultaten

AltASCConDOSForHilHMSHVVLaaOliRKDTeyWilWip
Altior 11 - 13 - 22 - 21 - 2 - 2 - 30 - 23 - 41 - 31 - 2 -
ASC 1 - 2 - 1 - 2 - 20 - 31 - 1 - 2 - 12 - 2 - 1 - 2
Concordia 12 - 12 - 61 - 32 - 14 - 12 - 40 - 6 - 2 - 2 -
DOSR 11 - 00 - 1 - 1 - 22 - 22 - 11 - 13 - 1 - - 0 - 3
Foreholte 10 - 2 - 2 - 10 - 33 - 11 - 1 - 3 - 22 - 04 - 02 - 2
Hillegom sv 1 - 5 - 12 - 1 - 4 - 02 - 310 - 13 - 15 - 15 - 13 - 1
HMSH 12 - 51 - 31 - 2 - 2 - 10 - 41 - 64 - 10 - 21 - 2
HVV 17 - 04 - 02 - 0 - 5 - 04 - 22 - 21 - 0 - 1 - 2
Laakkwartier 1 - 3 - 01 - 12 - 22 - 0 - - 1 - 22 - 33 - 13 - 1
Oliveo 16 - 2 - 1 - 12 - 16 - 12 - 22 - 13 - 00 - 22 - 2
RKDEO 14 - 02 - 31 - 13 - 22 - 23 - 3 - 1 - 12 - 1 - 2 - 2
Teylingen 12 - 40 - 01 - 02 - 2 - - 0 - 01 - 11 - 63 - 1
Wilhelmus 13 - 14 - 31 - 00 - 21 - 02 - 4 - 2 - 32 - 31 - 2
Wippolder 12 - 34 - 34 - 02 - 22 - 12 - 22 - 2 - 2 - 1 -

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "Groep 1 029".

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "Groep 1 2e ronde".