Selectie HVV 1

Mannen Zondag standaard 2e klasse

8e in poule 2e klasse C
1e in poule Groep 1 029
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
3
TAC'90 1
2
Die Haghe 1
4
HVV 1
1
Werve, Te 1
Zondag 8 september
4
HVV 1
3
TAC'90 1
Zaterdag 7 september
4
Werve, Te 1
1
Die Haghe 1

Wedstrijdschema

1 (zon)
Concordia 1
Thuis
22-09-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13968132CO
Scheidsrechter: J.G. (Jos) Straver,
Wippolder 1
1 (zon)
Uit
29-09-2019 14:00
Nr. 13968323CO
Sportpark: Rijksstraatweg 9, 2628 GZ DELFT
RKDEO 1
1 (zon)
Uit
06-10-2019 14:00
Nr. 13968118CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
1 (zon)
Laakkwartier 1
Thuis
13-10-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13968134CO
Teylingen 1
1 (zon)
Uit
20-10-2019 14:00
Nr. 13968336CO
Sportpark: Roodemolenweg 5, 2171 AX SASSENHEIM
1 (zon)
Oliveo 1
Thuis
27-10-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13968133CO
Hillegom sv 1
1 (zon)
Uit
03-11-2019 14:00
Nr. 13967805CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
1 (zon)
ASC 1
Thuis
10-11-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13968130CO
DOSR 1
1 (zon)
Uit
24-11-2019 14:00
Nr. 13968454CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
1 (zon)
Foreholte 1
Thuis
01-12-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13968141CO
Altior 1
1 (zon)
Uit
08-12-2019 14:00
Nr. 13968362CO
Sportpark: Altiorplein 1, 2461 VT TER AAR
Wilhelmus 1
1 (zon)
Uit
15-12-2019 14:00
Nr. 13968297CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
1 (zon)
HMSH 1
Thuis
26-01-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968139CO
Oliveo 1
1 (zon)
Uit
02-02-2020 14:30
Nr. 13968210CO
Sportpark: Sportlaan 2, 2641 AZ PIJNACKER
1 (zon)
Teylingen 1
Thuis
09-02-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968137CO
Concordia 1
1 (zon)
Uit
16-02-2020 14:30
Nr. 13968171CO
Sportpark: Brasserskade 236, 2616 LA DELFT
1 (zon)
Wippolder 1
Thuis
08-03-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968136CO
ASC 1
1 (zon)
Uit
15-03-2020 14:00
Nr. 13968057CO
Sportpark: Abtspoelweg 21, 2343 JB OEGSTGEEST
1 (zon)
Hillegom sv 1
Thuis
22-03-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968129CO
HMSH 1
1 (zon)
Uit
29-03-2020 14:30
Nr. 13968419CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
1 (zon)
Wilhelmus 1
Thuis
05-04-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968135CO
1 (zon)
RKDEO 1
Thuis
19-04-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968131CO
Laakkwartier 1
1 (zon)
Uit
26-04-2020 14:00
Nr. 13968245CO
Sportpark: Jan van Beersstraat 69, 2523 JS 'S-GRAVENHAGE
1 (zon)
Altior 1
Thuis
10-05-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968138CO
Foreholte 1
1 (zon)
Uit
17-05-2020 14:00
Nr. 13968467CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT
1 (zon)
DOSR 1
Thuis
24-05-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968140CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Altior 100000000
2.ASC 100000000
3.Concordia 100000000
4.DOSR 100000000
5.Foreholte 100000000
6.Hillegom sv 100000000
7.HMSH 100000000
8.HVV 100000000
9.Laakkwartier 100000000
10.Oliveo 100000000
11.RKDEO 100000000
12.Teylingen 100000000
13.Wilhelmus 100000000
14.Wippolder 100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV 1330012609
2.TAC'90 131117704
3.Werve, Te 131116604
4.Die Haghe 1300351100

Team nieuws

Hvv 1 wint met 4-1 van Te Werve.

Zondag 15 september
HVV 1 wint ook de 3e bekerwedstrijd met 4-1 van Te Werve doelpunten makers Ernest Janssen 2x, Fennema & vd Bruggen.
Toon al het nieuws

Spelers (23)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Veld 2 (AB)
do
20:00
-
21:30
Veld 2 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 2 (A)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "2e klasse C".

DieHVVTACWer
Die Haghe 12 - 4
HVV 14 - 34 - 1
TAC'90 13 - 21 - 1
Werve, Te 14 - 1