Selectie HVV 1

Mannen Zondag 2e klasse

1e in poule Groep 1 08
37e in poule Groep 1 1e ronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

1 (zon)
Schoten vv.
Thuis
17-01-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14738496CO
SJO DOSR/WVC
1 (zon)
Uit
24-01-2021 14:00
Nr. 14736975CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
1 (zon)
HMSH
Thuis
31-01-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14737315CO
RKDEO
1 (zon)
Uit
07-02-2021 14:00
Nr. 14740180CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
1 (zon)
Altior
Thuis
28-02-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14739048CO
ASC
1 (zon)
Uit
07-03-2021 14:00
Nr. 14741084CO
Sportpark: Abtspoelweg 21, 2343 JB OEGSTGEEST
1 (zon)
DIOS sv.
Thuis
14-03-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14734454CO
Teylingen
1 (zon)
Uit
21-03-2021 14:00
Nr. 14741799CO
Sportpark: Roodemolenweg 5, 2171 AX SASSENHEIM
1 (zon)
Bloemendaal
Thuis
28-03-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14736419CO
Schoten vv.
1 (zon)
Uit
11-04-2021 14:15
Nr. 14739877CO
Sportpark: Vergierdeweg 265 A, 2026 BJ HAARLEM
1 (zon)
HBC
Thuis
18-04-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14737078CO
Laakkwartier
1 (zon)
Uit
25-04-2021 14:00
Nr. 14736798CO
Sportpark: Jan van Beersstraat 69, 2523 JS 'S-GRAVENHAGE
1 (zon)
Wilhelmus,
Thuis
09-05-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14735060CO
Foreholte
1 (zon)
Uit
16-05-2021 14:00
Nr. 14738583CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV32109307
2.Charlois, sv31116704
3.Neptunus-Schiebroek31115704
4.Coal30124701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ariston'80110010103
2.Zuidland11008103
3.Rijnvogels, fc 211007203
4.Olympia11004003
5.RKDEO11004003
6.BVCB11004103
7.Zwaluwen11004103
8.Kethel Spaland, vv11003003
9.VV Haastrecht11004203
10.HBSS11003103
11.DHC11002003
12.UVS11002003
13.HWD11003203
14.HBS11002103
15.Heinenoord11002103
16.Jodan Boys11002103
17.Alphense Boys00000000
18.Alphia00000000
19.ARC00000000
20.Be Fair00000000
21.Binnenmaas, FC00000000
22.BZC / Zuiderpark00000000
23.Capelle00000000
24.Charlois, sv00000000
25.Charlois, sv00000000
26.CKC00000000
27.CVC Reeuwijk00000000
28.CWO00000000
29.DOSR00000000
30.DSO00000000
31.DVO '3200000000
32.DVV '0900000000
33.DWO00000000
34.SC Feyenoord00000000
35.Hellevoetsluis00000000
36.HVC'1000000000
37.HVV00000000
38.FC IJsselmonde00000000
39.Laakkwartier00000000
40.Lekkerkerk00000000
41.LSVV 7000000000
42.LYRA00000000
43.Nieuwenhoorn00000000
44.Van Nispen00000000
45.Oliveo00000000
46.ONA00000000
47.sv Poortugaal00000000
48.RKAVV00000000
49.ROAC00000000
50.RVVH00000000
51.Schoonhoven00000000
52.SHO00000000
53.SJC 200000000
54.SJC00000000
55.Slikkerveer00000000
56.Spartaan'2000000000
57.Steeds Hooger00000000
58.Stellendam00000000
59.SVC'0800000000
60.TAC'9000000000
61.Werve, Te00000000
62.TOGB 200000000
63.TOGB00000000
64.Valken'6800000000
65.Victoria'0400000000
66.Vitesse Delft00000000
67.VOC00000000
68.Voorschoten`9700000000
69.VVOR00000000
70.Spijkenisse10012300
71.Hillegersberg, vv10011200
72.Quick Boys 210011200
73.Rhoon10011200
74.Hillegersberg, vv10012400
75.Stompwijk'9210011300
76.Rijnmond Hoogvliet Sport10010200
77.VFC10010200
78.Verburch10011400
79.VVSB10011400
80.Cabauw10010300
81.GHVV'1310010400
82.KMD10010400
83.VELO10012700
84.HOV/DJSCR10011800
85.Loosduinen100111000

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (26)

Trainingen

di
20:00
-
21:00
Veld 3 (A)
di
20:00
-
21:30
Veld 2 (AB)
do
20:00
-
21:30
Veld 2 (AB)
do
20:30
-
21:30
Veld 3 (B)
vr
19:00
-
20:00
Veld 2 (A)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "2e klasse C".

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "Groep 1 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "Groep 1 1e ronde".