Selectie HVV 1

Mannen Zondag standaard 2e klasse

2e in poule 2e klasse C
1e in poule Groep 1 029
42e in poule Groep 1 2e ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
2
1 (zon)
2
Excelsior'20 1

Wedstrijdschema

1 (zon)
HMSH 1
Thuis
26-01-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968139CO
Scheidsrechter: G.H. (Gerrit) van Sprang,
Oliveo 1
1 (zon)
Uit
02-02-2020 14:30
Nr. 13968210CO
Sportpark: Sportlaan 2, 2641 AZ PIJNACKER
1 (zon)
Teylingen 1
Thuis
09-02-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968137CO
Concordia 1
1 (zon)
Uit
16-02-2020 14:30
Nr. 13968171CO
Sportpark: Brasserskade 236, 2616 LA DELFT
1 (zon)
Wippolder 1
Thuis
08-03-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968136CO
ASC 1
1 (zon)
Uit
15-03-2020 14:00
Nr. 13968057CO
Sportpark: Abtspoelweg 21, 2343 JB OEGSTGEEST
1 (zon)
Hillegom sv 1
Thuis
22-03-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968129CO
HMSH 1
1 (zon)
Uit
29-03-2020 14:30
Nr. 13968419CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
1 (zon)
Wilhelmus 1
Thuis
05-04-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968135CO
1 (zon)
RKDEO 1
Thuis
19-04-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968131CO
Laakkwartier 1
1 (zon)
Uit
26-04-2020 14:00
Nr. 13968245CO
Sportpark: Jan van Beersstraat 69, 2523 JS 'S-GRAVENHAGE
1 (zon)
Altior 1
Thuis
10-05-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968138CO
Foreholte 1
1 (zon)
Uit
17-05-2020 14:00
Nr. 13968467CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT
1 (zon)
DOSR 1
Thuis
24-05-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13968140CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hillegom sv 1129214614029
2.HVV 1127503516026
3.Oliveo 1127413317025
4.Wippolder 1126332721021
5.RKDEO 1125433420019
6.Foreholte 1125161820016
7.Laakkwartier 1124352026015
8.ASC 1113531726014
9.Wilhelmus 1114161522013
10.Teylingen 1123451525013
11.DOSR 1122641418012
12.Altior 1123181828010
13.HMSH 112318163155
14.Concordia 112129123605
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV 1330012609
2.TAC'90 131117704
3.Werve, Te 131116604
4.Die Haghe 1300351100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO 111008103
2.Zwaluwen11008103
3.Sportlust '4611006003
4.RVVH 111004003
5.CVV Zwervers ZO111004003
6.Jodan Boys11005203
7.Ariston'80 111004103
8.Capelle11004103
9.Rijnvogels11004103
10.DSO 111003003
11.SVC'08 111004203
12.Leonidas11003103
13.Maense, FC 111003103
14.Smitshoek11003103
15.Alexandria'66 111002003
16.HBS11002003
17.Heinenoord 111002003
18.KMD 111002003
19.Spijkenisse11002003
20.TAC'90 111002003
21.DOSR 111003203
22.SC Feyenoord11003203
23.Forum Sport 111002103
24.RKAVV 211002103
25.Brielle, VV 111001003
26.Quick Boys 211005503
27.Den Hoorn 111002203
28.SEP 111002203
29.Verburch 111002203
30.Aarlanderveen 111001103
31.UVS 111001103
32.Barendrecht 200000000
33.RKAVV00000000
34.DCV 110015500
35.Van Nispen 110012200
36.sv Poortugaal 110012200
37.fc Boshuizen 110012200
38.TOGB 110011100
39.FC 's-Gravenzande10011100
40.Hellevoetsluis 110012300
41.HVC'10 110012300
42.HVV 110011200
43.Sportclub Monster 110011200
44.Kagia 110010100
45.SJC10012400
46.Bergambacht 110011300
47.DSVP 110011300
48.MSV '71 110011300
49.Charlois, sv 110010200
50.Nieuwerkerk 110010200
51.SHO 110010200
52.SSS 110010200
53.VOC10010200
54.VVOR 110010200
55.Noordwijk 210012500
56.Gouda 110011400
57.Rohda '76 110011400
58.FC Vlotbrug 110011400
59.Nootdorp 110010300
60.Duindorp sv 110010400
61.Hillegersberg, vv 110010400
62.LYRA 110010600
63.Naaldwijk 110011800
64.Vitesse Delft 110011800

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (22)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Veld 2 (AB)
do
20:00
-
21:30
Veld 2 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 2 (A)
Volledig schema

Team resultaten

AltASCConDOSForHilHMSHVVLaaOliRKDTeyWilWip
Altior 11 - 11 - 22 - 30 - 21 - 31 - 2
ASC 12 - 12 - 21 - 12 - 12 - 2 -
Concordia 12 - 12 - 61 - 32 - 40 - 62 - 2
DOSR 11 - 01 - 22 - 22 - 11 - 10 - 3
Foreholte 10 - 22 - 10 - 33 - 13 - 24 - 0
Hillegom sv 15 - 14 - 02 - 310 - 15 - 13 - 1
HMSH 12 - 52 - 10 - 41 - 64 - 11 - 2
HVV 17 - 04 - 02 - 04 - 22 - 2
Laakkwartier 11 - 12 - 22 - 01 - 23 - 13 - 1
Oliveo 16 - 21 - 12 - 12 - 10 - 22 - 2
RKDEO 14 - 02 - 31 - 12 - 23 - 32 - 12 - 2
Teylingen 10 - 01 - 02 - 20 - 01 - 11 - 6
Wilhelmus 11 - 00 - 21 - 02 - 42 - 32 - 3
Wippolder 12 - 34 - 34 - 02 - 12 - 22 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "Groep 1 029".

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "Groep 1 2e ronde".