Selectie HVV 1

2e klasse C

2e in poule 2e klasse C
5e in poule 2e klasse C (periode 1)
1e in poule 2e klasse C (periode 2)
3e in poule 2e klasse C (periode 3)
3e in poule 1e klasse/2e klasse Finale
4e in poule 1e klasse/2e klasse 2e ronde
4e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 11
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 8 juni
2
VFC 1
2 (4
Brielle, VV 1
1
S.V. Den Hoorn 1
2
Honselersdijk 1
2
HVV 1
2 (5
TAC'90 1
3
Nieuw Lekkerland 1
0
Zuidland 1

Wedstrijdschema

Honselersdijk 1
1 (zat)
Uit
15-06-2024 14:30
veld 1-GDA
Nr. 146142NA
Scheidsrechters: Kucuksen, Cihad (Assistent-scheidsrechter), Meeuwenoord, Frank (Scheidsrechter), Leider, Jack (Assistent-scheidsrechter), Locatie: GDA, adres: Madesteinweg 10, 2553 EC Den Haag, Sportpark Madestein

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VUC 12617456636055
2.HVV 12615655929051
3.RCL 12614575023047
4.DONK 12612865137044
5.Alphia 12612594744041
6.Foreholte 1269893838035
7.Nieuwkoop 126105113035035
8.CSW 1268993642033
9.SVC'08 12688103945032
10.EMM'21 12687114042031
11.FC Oudewater 12678114347029
12.UVS 12678114859029
13.Olympia 12648143871020
14.Kagia 12653183269018
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VUC 18611196019
2.DONK 18530198018
3.Alphia 18413118013
4.UVS 183411412013
5.HVV 183321511012
6.Foreholte 18332108012
7.Nieuwkoop 18404912012
8.RCL 18323108011
9.EMM'21 1831499010
10.SVC'08 183141315010
11.CSW 18224111808
12.Kagia 1813491406
13.FC Oudewater 18125101705
14.Olympia 1812592205
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV 19630239021
2.RCL 19522207017
3.VUC 194322416015
4.Alphia 194321615015
5.Foreholte 193421915013
6.DONK 193421714013
7.FC Oudewater 193331716012
8.UVS 193332122012
9.SVC'08 193331315012
10.CSW 193241117011
11.EMM'21 192431618010
12.Nieuwkoop 1913571406
13.Olympia 19135112306
14.Kagia 19207102406
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VUC 197022314021
2.RCL 19612208019
3.HVV 19603219018
4.Nieuwkoop 19522149017
5.CSW 19351147014
6.DONK 194141515013
7.Alphia 194142021013
8.FC Oudewater 193331614012
9.EMM'21 193241515011
10.SVC'08 192431315010
11.Foreholte 19315915010
12.Olympia 19234182609
13.Kagia 19207133106
14.UVS 19117132504
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Brielle, VV 100000000
2.Honselersdijk 100000000
3.HVV 100000000
4.Nieuw Lekkerland 100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuw Lekkerland 111003003
2.Honselersdijk 111002103
3.Brielle, VV 111002203
4.HVV 111001103
5.VFC 110012200
6.TAC'90 110011100
7.S.V. Den Hoorn 110011200
8.Zuidland 110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Die Haghe 132017306
2.VFC 132018806
3.Sportclub Monster 131113304
4.HVV 130125901

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (24)

Training

Dinsdag en donderdag

Team resultaten

AlpCSWDONEMMFCOForHVVKagNieOlyRCLSVCUVSVUC
Alphia 10 - 20 - 13 - 21 - 11 - 01 - 31 - 03 - 16 - 22 - 04 - 23 - 52 - 4
CSW 15 - 01 - 11 - 44 - 21 - 00 - 10 - 32 - 01 - 12 - 11 - 12 - 01 - 1
DONK 11 - 23 - 23 - 05 - 13 - 02 - 35 - 30 - 32 - 22 - 03 - 02 - 12 - 3
EMM'21 11 - 10 - 00 - 23 - 20 - 12 - 12 - 01 - 02 - 32 - 24 - 03 - 30 - 1
FC Oudewater 12 - 01 - 11 - 10 - 12 - 01 - 12 - 01 - 35 - 12 - 01 - 12 - 32 - 3
Foreholte 11 - 11 - 00 - 02 - 24 - 13 - 33 - 04 - 23 - 00 - 12 - 13 - 02 - 2
HVV 12 - 12 - 23 - 31 - 11 - 24 - 06 - 01 - 24 - 02 - 13 - 02 - 13 - 0
Kagia 13 - 52 - 21 - 22 - 10 - 01 - 20 - 21 - 06 - 20 - 50 - 43 - 42 - 5
Nieuwkoop 10 - 21 - 20 - 03 - 12 - 11 - 01 - 42 - 02 - 12 - 10 - 03 - 11 - 1
Olympia 12 - 23 - 03 - 32 - 12 - 22 - 21 - 32 - 21 - 10 - 52 - 04 - 61 - 2
RCL 10 - 24 - 03 - 11 - 11 - 02 - 12 - 16 - 00 - 04 - 02 - 10 - 01 - 0
SVC'08 12 - 24 - 11 - 22 - 04 - 41 - 11 - 02 - 02 - 02 - 02 - 24 - 21 - 4
UVS 11 - 02 - 21 - 11 - 22 - 32 - 22 - 22 - 31 - 02 - 10 - 51 - 15 - 5
VUC 11 - 24 - 13 - 15 - 43 - 25 - 10 - 12 - 04 - 03 - 00 - 14 - 01 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "1e klasse/2e klasse Finale".

BriHVVHonNieSVDTACVFCZui
Brielle, VV 1
HVV 12 - 2 (5
Honselersdijk 1
Nieuw Lekkerland 13 - 0
S.V. Den Hoorn 11 - 2
TAC'90 1
VFC 12 - 2 (4
Zuidland 1
DieHVVSpoVFC
Die Haghe 14 - 1
HVV 11 - 3
Sportclub Monster 11 - 01 - 1
VFC 15 - 32 - 1