O11-5 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O11-competitie
3e in poule 2e klasse (4e fase) 03
6e in poule 1e klasse (3e fase) 03
4e in poule 1e klasse (2e fase) 02
2e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
HBS JO11-4
8
RKAVV JO11-2
2
Laakkwartier JO11-1
8
Forum Sport JO11-2
Zaterdag 16 maart
6
Duindorp sv JO11-1
2
Laakkwartier JO11-1
2
RKAVV JO11-2
7
VUC JO11-1
10
Wilhelmus JO11-2
3
HVV JO11-5
5
Forum Sport JO11-2
1
HBS JO11-4
Wedstrijdschema
O11-5
RKAVV JO11-2
Thuis
06-04-2024
11:25
Veld 3A
Nr. 133598CO
Graaf W II VAC JO11-2
O11-5
Uit
13-04-2024
12:15
veld 4 B
Nr. 132237CO
Sportpark De Roggewoning
SVC'08 JO11-2
O11-5
Uit
20-04-2024
12:00
veld 2 B
Nr. 132238CO
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
Forum Sport JO11-3
O11-5
Uit
11-05-2024
11:30
veld 6 A
Nr. 132239CO
Sportpark 't Loo
O11-5
Wilhelmus JO11-4
Thuis
25-05-2024
11:45
Veld 3A
Nr. 133768CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forum Sport JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Graaf W II VAC JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HVV JO11-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | RKAVV JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | SVC'08 JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Wilhelmus JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 42 | 14 | 0 | 19 |
2. | Wilhelmus JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 38 | 15 | 0 | 18 |
3. | Forum Sport JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 37 | 14 | 0 | 15 |
4. | Laakkwartier JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 30 | 33 | 0 | 12 |
5. | VUC JO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 25 | 24 | 0 | 7 |
6. | HVV JO11-5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 26 | 40 | 0 | 4 |
7. | HBS JO11-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 18 | 44 | 0 | 4 |
8. | RKAVV JO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 50 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Blauw-Zwart JO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 31 | 13 | 0 | 18 |
2. | Graaf W II VAC JO11-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 33 | 12 | 0 | 15 |
3. | DWO JO11-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 35 | 20 | 0 | 13 |
4. | HVV JO11-5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 24 | 18 | 0 | 12 |
5. | RKAVV JO11-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 24 | 22 | 0 | 8 |
6. | Quick Boys JO11-5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 18 | 38 | 0 | 4 |
7. | DoCoS JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 37 | 0 | 3 |
8. | Meerburg JO11-3 | 7 | 0 | 2 | 5 | 14 | 31 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 66 | 4 | 0 | 15 |
2. | HVV JO11-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 42 | 18 | 0 | 12 |
3. | HBS JO11-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 28 | 17 | 0 | 7 |
4. | REMO JO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 18 | 36 | 0 | 7 |
5. | Scheveningen JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 20 | 44 | 0 | 3 |
6. | Quick JO11-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 10 | 65 | 0 | 0 |
Spelers (10)
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
di
17:30
-
18:30
Veld 2 (AB)
Circuit
wo
15:15
-
16:15
Veld 2 (AB)
Circuit
vr
18:30
-
19:15
Veld 3 (B)
Team resultaten
Dui | For | HBS | HVV | Laa | RKA | VUC | Wil | |
Duindorp sv JO11-1 | 6 - 2 | 2 - 2 | 5 - 2 | |||||
Forum Sport JO11-2 | 3 - 6 | 5 - 1 | 8 - 0 | |||||
HBS JO11-4 | 0 - 9 | 3 - 3 | 4 - 8 | 4 - 3 | ||||
HVV JO11-5 | 1 - 7 | 4 - 5 | 13 - 0 | 2 - 7 | ||||
Laakkwartier JO11-1 | 2 - 8 | 9 - 2 | 7 - 3 | 1 - 8 | ||||
RKAVV JO11-2 | 4 - 7 | 1 - 7 | 2 - 7 | |||||
VUC JO11-1 | 2 - 6 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||||
Wilhelmus JO11-2 | 2 - 0 | 7 - 4 | 10 - 3 | 5 - 0 |
Bla | DWO | DoC | Gra | HVV | Mee | Qui | RKA | |
Blauw-Zwart JO11-1 | 6 - 3 | 3 - 2 | 4 - 2 | |||||
DWO JO11-2 | 5 - 2 | 7 - 5 | 7 - 1 | 8 - 0 | ||||
DoCoS JO11-1 | 3 - 7 | 1 - 10 | 4 - 3 | 0 - 6 | ||||
Graaf W II VAC JO11-1 | 5 - 2 | 7 - 0 | 3 - 2 | |||||
HVV JO11-5 | 4 - 3 | 4 - 3 | ||||||
Meerburg JO11-3 | 2 - 4 | 1 - 2 | 4 - 4 | |||||
Quick Boys JO11-5 | 1 - 7 | 0 - 3 | 3 - 10 | 4 - 6 | ||||
RKAVV JO11-2 | 2 - 2 | 6 - 2 | 3 - 3 |
Dui | HBS | HVV | Qui | REM | Sch | |
Duindorp sv JO11-1 | 23 - 0 | 13 - 1 | ||||
HBS JO11-4 | 0 - 7 | 13 - 0 | ||||
HVV JO11-5 | 3 - 5 | 4 - 1 | ||||
Quick JO11-4 | 2 - 10 | 3 - 15 | 3 - 5 | |||
REMO JO11-1 | 4 - 4 | 4 - 13 | 4 - 3 | |||
Scheveningen JO11-1 | 0 - 18 | 5 - 7 | 12 - 2 |