O13-1 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)

O13-competitie Landelijke divisie

11e in poule Divisie 3 B
1e in poule Divisie 4 A
11e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finale Groep 1 Laatste 16
7e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 1 VRIJ
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 1 1
3e in poule 2 Pilot O13 - C
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 april
3
Hoofddorp s.v. JO13-1
1
Forum Sport JO13-1
2
Spartaan'20 JO13-2
4
Alexandria'66 JO13-1
0
Westlandia JO13-1
2
DSO JO13-1
3
Nootdorp JO13-1
2
HVV JO13-1
7
Sparta (AV) JO13-1
0
Wilhelmus JO13-1
2
Quick JO13-1
2
ADO Den Haag JO13-2
Woensdag 17 april
2
ADO Den Haag JO13-2
4
Nootdorp JO13-1
Zaterdag 13 april
5
Spartaan'20 JO13-2
1
Westlandia JO13-1
6
HVV JO13-1
0
Hoofddorp s.v. JO13-1
1
Forum Sport JO13-1
0
DSO JO13-1
1
Wilhelmus JO13-1
5
Quick JO13-1
2
Alexandria'66 JO13-1
3
Sparta (AV) JO13-1
Dinsdag 23 april
2
Alphense Boys JO13-2
5
msv De Betrokken Spartaan JO13-1

Wedstrijdschema

Smitshoek JO13-1
O13-1
Uit
24-04-2024 18:00
veld 1
Nr. 6195
Scheidsrechters: Hengel, Micah van (Scheidsrechter), Sportpark Smitshoek
Sparta (AV) JO13-1
O13-1
Uit
11-05-2024 10:00
veld 2
Nr. 93760CO
Sportcomplex Nieuw Terbregge
O13-1
Quick JO13-1
Thuis
18-05-2024 08:30
Veld 2
Nr. 93752CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sparta (AV) JO13-198102910025
2.Quick JO13-195312612018
3.Alexandria'66 JO13-196032719018
4.ADO Den Haag JO13-295222016017
5.Nootdorp JO13-195042523015
6.Spartaan'20 JO13-294142123013
7.DSO JO13-193241416011
8.Forum Sport JO13-193151619010
9.Hoofddorp s.v. JO13-193151823010
10.Westlandia JO13-193151017010
11.HVV JO13-19306191709
12.Wilhelmus JO13-1900973700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO13-1108113111025
2.Fortuna Wormerveer sv JO13-1107304621024
3.Koninklijke HFC JO13-2107213716023
4.SCPB'22 JO13-1106133318019
5.SJC JO13-1106042516018
6.Quick Boys JO13-1106043124018
7.RODA 23 JO13-1JM105143214016
8.FC Lisse JO13-110217222707
9.Katwijk JO13-110217192507
10.Reiger Boys JO13-110109116003
11.ODIN 59 JO13-110001056000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Blauw-Zwart JO13-1110010203
2.Sportclub Excelsior JO13-111007003
3.Spijkenisse JO13-111006003
4.Quick Boys JO13-111005003
5.Quick JO13-211006403
6.Nootdorp JO13-111003103
7.NSVV JO13-111002103
8.ARC JO13-111001103
9.Spartaan'20 JO13-210011100
10.VELO JO13-110011200
11.HVV JO13-110014600
12.Sparta (AV) JO13-110011300
13.FC Oegstgeest JO13-110010500
14.Berkel JO13-110010600
15.Excelsior M. JO13-210010700
16.DSVP JO13-1100121000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ARC JO13-100000000
2.Berkel JO13-100000000
3.Blauw-Zwart JO13-100000000
4.DSVP JO13-100000000
5.Sportclub Excelsior JO13-100000000
6.Excelsior M. JO13-200000000
7.HVV JO13-100000000
8.Nootdorp JO13-100000000
9.NSVV JO13-100000000
10.FC Oegstgeest JO13-100000000
11.Quick JO13-200000000
12.Spartaan'20 JO13-200000000
13.Sparta (AV) JO13-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO13-1321013307
2.Westlandia JO13-131206305
3.Excelsior M. JO13-131115604
4.Die Haghe JO13-1300331500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.msv De Betrokken Spartaan JO13-15500459015
2.Alphense Boys JO13-23201171406
3.HVV JO13-14202252906
4.Barendrecht JO13-1JM3102182203
5.vv Smitshoek JO13-1301221301
6.RKDEO JO13-14013103001

Spelers (15)

Trainingen

ma
17:00
-
18:15
Veld 2 (A)
di
16:30
-
17:45
Veld 3 (B)
do
17:30
-
18:45
Veld 3 (A)
Volledig schema

Team resultaten

ADOAleDSOForHVVHooNooQuiSpaSpaWesWil
ADO Den Haag JO13-21 - 32 - 12 - 12 - 4
Alexandria'66 JO13-16 - 23 - 12 - 42 - 3
DSO JO13-11 - 01 - 12 - 24 - 1
Forum Sport JO13-12 - 21 - 31 - 00 - 2
HVV JO13-14 - 26 - 02 - 32 - 0
Hoofddorp s.v. JO13-12 - 40 - 33 - 14 - 22 - 2
Nootdorp JO13-13 - 22 - 52 - 11 - 26 - 3
Quick JO13-12 - 25 - 12 - 12 - 30 - 0
Sparta (AV) JO13-13 - 12 - 13 - 04 - 27 - 0
Spartaan'20 JO13-22 - 44 - 33 - 21 - 45 - 1
Westlandia JO13-10 - 10 - 20 - 33 - 12 - 0
Wilhelmus JO13-11 - 41 - 30 - 41 - 5
FCLForHVVKatKonODIQuiRODReiSCPSJC
FC Lisse JO13-12 - 21 - 34 - 11 - 21 - 2
Fortuna Wormerveer sv JO13-15 - 42 - 24 - 33 - 2
HVV JO13-13 - 12 - 22 - 03 - 02 - 16 - 0
Katwijk JO13-12 - 31 - 310 - 00 - 30 - 3
Koninklijke HFC JO13-20 - 46 - 38 - 05 - 23 - 1
ODIN 59 JO13-12 - 61 - 90 - 50 - 50 - 9
Quick Boys JO13-16 - 21 - 02 - 46 - 32 - 6
RODA 23 JO13-1JM1 - 04 - 01 - 11 - 3
Reiger Boys JO13-10 - 110 - 16 - 20 - 10
SCPB'22 JO13-12 - 22 - 46 - 05 - 15 - 10 - 2
SJC JO13-13 - 54 - 22 - 01 - 30 - 27 - 0
ARCBerBlaDSVExcFCOHVVNSVNooQuiQuiSpaSpaSpiSpoVEL
ARC JO13-11 - 1 (4
Berkel JO13-10 - 6
Blauw-Zwart JO13-1
DSVP JO13-12 - 10
Excelsior M. JO13-20 - 7
FC Oegstgeest JO13-1
HVV JO13-14 - 6
NSVV JO13-12 - 1
Nootdorp JO13-13 - 1
Quick Boys JO13-15 - 0
Quick JO13-2
Sparta (AV) JO13-1
Spartaan'20 JO13-2
Spijkenisse JO13-1
Sportclub Excelsior JO13-1
VELO JO13-1

Er zijn geen resultaten bekend voor de poule "Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 1 VRIJ".

DieExcHVVWes
Die Haghe JO13-10 - 3
Excelsior M. JO13-14 - 21 - 1
HVV JO13-18 - 13 - 0
Westlandia JO13-12 - 2
AlpBarHVVRKDmsvvvS
Alphense Boys JO13-29 - 42 - 5
Barendrecht JO13-1JM8 - 9
HVV JO13-15 - 67 - 4
RKDEO JO13-11 - 131 - 1
msv De Betrokken Spartaan JO13-113 - 111 - 43 - 1
vv Smitshoek JO13-10 - 9