O13-3 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O13-competitie
11e in poule Hoofdklasse (3e fase) B
7e in poule Hoofdklasse (2e fase) B
6e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) F
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 16 maart
9
Be Fair JO13-1
2
Oliveo JO13-1
3
HVV JO13-3
3
Wippolder JO13-1
0
Wilhelmus JO13-2
4
TOGB JO13-2
3
DWO JO13-1
4
HBS JO13-3
1
BSC '68 JO13-1
4
Olympia JO13-1
1
FC Zoetermeer JO13-1
4
DSVP JO13-1
Wedstrijdschema
O13-3
HBS JO13-3
Thuis
06-04-2024
12:15
Veld 1
Nr. 105491CO
TOGB JO13-2
O13-3
Uit
13-04-2024
08:30
veld 1-TOGB
Nr. 105455CO
Sportpark Het Hoge Land
O13-3
Olympia JO13-1
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld 4 KSD
Nr. 105493CO
O13-3
BSC '68 JO13-1
Thuis
11-05-2024
13:30
Veld 1
Nr. 105494CO
Oliveo JO13-1
O13-3
Uit
25-05-2024
08:30
veld 2-Oliveo
Nr. 105466CO
Scheidsrechters: Laarhoven, Niels (Scheidsrechter), Sportpark De Groene Wijdte
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSVP JO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 31 | 1 | 0 | 15 |
2. | HBS JO13-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 10 | 0 | 15 |
3. | Be Fair JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 11 | 0 | 12 |
4. | FC Zoetermeer JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 20 | 10 | 0 | 12 |
5. | Olympia JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | 12 | 0 | 12 |
6. | TOGB JO13-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 19 | 12 | 0 | 11 |
7. | Wippolder JO13-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 21 | 20 | 0 | 7 |
8. | Wilhelmus JO13-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 19 | 0 | 6 |
9. | DWO JO13-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 20 | 18 | 3 | 4 |
10. | BSC '68 JO13-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 22 | 0 | 3 |
11. | HVV JO13-3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 26 | 0 | 1 |
12. | Oliveo JO13-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 33 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Blauw-Zwart JO13-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 47 | 6 | 0 | 21 |
2. | DoCoS JO13-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 22 | 15 | 0 | 15 |
3. | DWO JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 23 | 24 | 0 | 12 |
4. | Graaf W II VAC JO13-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 12 | 0 | 11 |
5. | HBS JO13-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | 19 | 0 | 10 |
6. | Wilhelmus JO13-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 18 | 0 | 10 |
7. | HVV JO13-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 22 | 0 | 3 |
8. | Forum Sport JO13-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 10 | 34 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO13-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 5 | 0 | 13 |
2. | HBS JO13-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | 0 | 11 |
3. | Concordia JO13-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 6 | 0 | 9 |
4. | Wilhelmus JO13-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 12 | 0 | 6 |
5. | DHC JO13-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 23 | 0 | 3 |
6. | HVV JO13-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 10 | 17 | 0 | 1 |
Spelers (15)
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:15
Veld 2 (B)
do
17:00
-
18:15
Veld 3 (B)
vr
17:15
-
18:15
Veld 3 (A)
Team resultaten
BSC | BeF | DSV | DWO | FCZ | HBS | HVV | Oli | Oly | TOG | Wil | Wip | |
BSC '68 JO13-1 | 2 - 3 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||||||||
Be Fair JO13-1 | 9 - 2 | 2 - 3 | 3 - 0 | |||||||||
DSVP JO13-1 | 6 - 0 | 7 - 0 | ||||||||||
DWO JO13-1 | 1 - 6 | 3 - 4 | 6 - 4 | |||||||||
FC Zoetermeer JO13-1 | 3 - 0 | 1 - 4 | 5 - 0 | |||||||||
HBS JO13-3 | 2 - 1 | 5 - 0 | 3 - 0 | |||||||||
HVV JO13-3 | 1 - 3 | 0 - 6 | 3 - 3 | |||||||||
Oliveo JO13-1 | 2 - 3 | 0 - 8 | 3 - 3 | |||||||||
Olympia JO13-1 | 4 - 1 | 5 - 0 | 1 - 3 | |||||||||
TOGB JO13-2 | 3 - 2 | 4 - 4 | 5 - 0 | |||||||||
Wilhelmus JO13-2 | 0 - 6 | 2 - 0 | 0 - 4 | |||||||||
Wippolder JO13-1 | 2 - 4 | 3 - 4 | 5 - 2 |
Bla | DWO | DoC | For | Gra | HBS | HVV | Wil | |
Blauw-Zwart JO13-1 | 8 - 1 | 4 - 0 | 4 - 3 | 12 - 1 | ||||
DWO JO13-1 | 0 - 7 | 5 - 3 | 4 - 2 | |||||
DoCoS JO13-1 | 5 - 2 | 6 - 1 | 2 - 0 | |||||
Forum Sport JO13-2 | 1 - 6 | 1 - 6 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
Graaf W II VAC JO13-1 | 2 - 5 | 3 - 1 | 2 - 0 | |||||
HBS JO13-3 | 1 - 4 | 6 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | ||||
HVV JO13-3 | 0 - 6 | 0 - 3 | 2 - 4 | |||||
Wilhelmus JO13-2 | 4 - 1 | 4 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 |
Con | DHC | HBS | HVV | Qui | Wil | |
Concordia JO13-1 | 3 - 2 | 0 - 2 | ||||
DHC JO13-1 | 0 - 7 | 0 - 3 | 3 - 5 | |||
HBS JO13-2 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
HVV JO13-3 | 4 - 5 | 2 - 5 | ||||
Quick JO13-2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
Wilhelmus JO13-2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 2 - 4 |