O13-6 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)

O13-competitie

6e in poule 3e klasse (3e fase) 02
7e in poule 3e klasse (2e fase) 02
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
48e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 3 Tussenronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 april
3
Rijnvogels, fc JO13-1
1
FC Oegstgeest JO13-2
8
Quick Boys JO13-5
2
Foreholte JO13-3JM
1
Stompwijk'92 JO13-1
3
ASC JO13-3
2
UVS JO13-2
5
Voorschoten`97 JO13-4
Zaterdag 13 april
10
ASC JO13-3
0
Quick Boys JO13-5
2
Rijnvogels, fc JO13-1
1
Katwijk JO13-4
6
Voorschoten`97 JO13-4
2
HVV JO13-6
1
Foreholte JO13-3JM
4
UVS JO13-2
8
FC Oegstgeest JO13-2
2
Stompwijk'92 JO13-1

Wedstrijdschema

Quick Boys JO13-5
O13-6
Uit
04-05-2024 10:00
veld 2
Nr. 98508CO
Sportpark Nieuw Zuid
O13-6
Katwijk JO13-4
Thuis
11-05-2024 10:00
Veld 2
Nr. 98555CO
O13-6
Valken'68 JO13-2
Thuis
01-06-2024 10:15
Veld 2
Nr. 98558CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ASC JO13-387104810022
2.FC Oegstgeest JO13-286113513019
3.Rijnvogels, fc JO13-186113320019
4.Katwijk JO13-475114417016
5.Voorschoten`97 JO13-485032821015
6.HVV JO13-673222931011
7.Stompwijk'92 JO13-18305224509
8.Quick Boys JO13-57115184304
9.UVS JO13-28116182904
10.Valken'68 JO13-27106203303
11.Foreholte JO13-3JM800884100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnvogels, fc JO13-16510286016
2.Graaf W II VAC JO13-365013013015
3.Valken'68 JO13-263122216010
4.SVC'08 JO13-15302161509
5.Voorschoten`97 JO13-45212171907
6.Foreholte JO13-3JM7214132807
7.HVV JO13-66114152504
8.UVS JO13-3701692801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO13-65410225013
2.RKAVV JO13-45401218012
3.Graaf W II VAC JO13-4420222906
4.DWO JO13-331116804
5.Wilhelmus JO13-5401352201
6.Blauw-Zwart JO13-3501442801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH JO13-1110012403
2.Wilhelmus JO13-611007103
3.WCR JO13-211007203
4.RVC Celeritas JO13-111006103
5.VVOR JO13-211006103
6.S.V. Kickers '69 JO13-111005003
7.Zwervers, IJVV de JO13-211005103
8.BSC '68 JO13-211006303
9.Katwijk JO13-311006303
10.S.V. Den Hoorn JO13-411004103
11.HOV/DJSCR JO13-111004103
12.Erasmus JO13-111004203
13.Katwijk JO13-411004203
14.Maense, FC JO13-111002003
15.HBS JO13-611002203
16.RKAVV JO13-311002203
17.SVS JO13-311002203
18.Cabauw JO13-100000000
19.Die Haghe JO13-300000000
20.DONK JO13-200000000
21.Foreholte JO13-3JM00000000
22.GLZ Delfshaven, rvv JO13-200000000
23.Hermes DVS JO13-300000000
24.MSV '71 JO13-1JM00000000
25.Nieuwenhoorn JO13-200000000
26.Oud-Beijerland JO13-100000000
27.RAS JO13-100000000
28.Rockanje JO13-100000000
29.RVC '33 JO13-100000000
30.SPV '81 JO13-100000000
31.Zinkwegse Boys JO13-100000000
32.Zuidland JO13-200000000
33.Die Haghe JO13-610012200
34.Nieuwerkerk JO13-510012200
35.Stompwijk'92 JO13-110012200
36.Voorschoten`97 JO13-410012400
37.WIK JO13-210012400
38.RDM JO13-110010200
39.Moerkapelle JO13-1JM10013600
40.SJZ JO13-110013600
41.DSVP JO13-510011400
42.Neptunus-Schiebroek JO13-1JM10011400
43.TransvaliaZW JO13-110011500
44.Zwervers, IJVV de JO13-310012700
45.BVCB JO13-210011600
46.DSVP JO13-310011600
47.Alphense Boys JO13-410010500
48.HVV JO13-610011700
49.Oliveo JO13-3100141200

Spelers (14)

Trainingen

wo
16:30
-
17:30
Veld 2 (AB)
Circuit
vr
16:15
-
17:15
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

ASCFCOForHVVKatQuiRCLRijStoUVSValVoo
ASC JO13-36 - 011 - 310 - 06 - 0
FC Oegstgeest JO13-28 - 24 - 03 - 1
Foreholte JO13-3JM0 - 25 - 11 - 42 - 5
HVV JO13-63 - 35 - 26 - 15 - 3
Katwijk JO13-43 - 36 - 18 - 62 - 1
Quick Boys JO13-52 - 78 - 23 - 102 - 6
RCL JO13-61 - 50 - 9
Rijnvogels, fc JO13-13 - 15 - 52 - 15 - 05 - 3
Stompwijk'92 JO13-11 - 31 - 146 - 12 - 85 - 2
UVS JO13-22 - 33 - 32 - 32 - 5
Valken'68 JO13-22 - 75 - 02 - 4
Voorschoten`97 JO13-41 - 66 - 26 - 23 - 2
ForGraHVVRijSVCUVSValVoo
Foreholte JO13-3JM2 - 23 - 22 - 0
Graaf W II VAC JO13-34 - 36 - 25 - 3
HVV JO13-63 - 13 - 5
Rijnvogels, fc JO13-15 - 06 - 24 - 0
SVC'08 JO13-13 - 22 - 75 - 2
UVS JO13-30 - 61 - 51 - 34 - 4
Valken'68 JO13-29 - 25 - 31 - 11 - 4
Voorschoten`97 JO13-46 - 12 - 7
BlaDWOGraHVVRKAWil
Blauw-Zwart JO13-30 - 10 - 7
DWO JO13-33 - 32 - 5
Graaf W II VAC JO13-411 - 18 - 1
HVV JO13-66 - 04 - 24 - 0
RKAVV JO13-43 - 16 - 1
Wilhelmus JO13-53 - 30 - 5
AlpBSCBVCDSVDSVDieEraForHBSHOVHVVKatKatMaeMoeNepNieOliRCLRDMRKARVCSVDSVKSJZSVHSVSStoTraVVOVooWCRWIKWilZweZwe
Alphense Boys JO13-4
BSC '68 JO13-2
BVCB JO13-2
DSVP JO13-3
DSVP JO13-51 - 4
Die Haghe JO13-62 - 2 (4
Erasmus JO13-14 - 2
Foreholte JO13-3JM
HBS JO13-6
HOV/DJSCR JO13-14 - 1
HVV JO13-61 - 7
Katwijk JO13-3
Katwijk JO13-44 - 2
Maense, FC JO13-1
Moerkapelle JO13-1JM3 - 6
Neptunus-Schiebroek JO13-1JM
Nieuwerkerk JO13-5
Oliveo JO13-34 - 12
RCL JO13-61 - 3
RDM JO13-10 - 2
RKAVV JO13-3
RVC Celeritas JO13-16 - 1
S.V. Den Hoorn JO13-4
S.V. Kickers '69 JO13-15 - 0
SJZ JO13-13 - 6
SVH JO13-1
SVS JO13-32 - 2 (4
Stompwijk'92 JO13-12 - 2 (3
TransvaliaZW JO13-1
VVOR JO13-26 - 1
Voorschoten`97 JO13-4
WCR JO13-27 - 2
WIK JO13-2
Wilhelmus JO13-6
Zwervers, IJVV de JO13-25 - 1
Zwervers, IJVV de JO13-3