O14-3 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)

O14-competitie

10e in poule 2e klasse (3e fase) 01
6e in poule 2e klasse (2e fase) 05
4e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 2 maart
0
FC Lisse JO14-2
2
DoCoS JO14-2
3
Van Nispen JO14-1
2
Quick Boys JO14-3
6
Rijnsburgse Boys JO14-2
1
HVV JO14-3
2
Graaf W II VAC JO14-2
4
Vredenburch JO14-2
3
Valken'68 JO14-2
7
Wilhelmus JO14-3
Zaterdag 24 februari
8
DoCoS JO14-2
1
Valken'68 JO14-2

Wedstrijdschema

Rijnsburgse Boys JO14-2
O14-3
Uit
02-03-2024 11:30
veld 2
Nr. 100474CO
Scheidsrechters: Glasbergen, Nico (Scheidsrechter), Sportpark Middelmors
O14-3
Valken'68 JO14-2
Thuis
09-03-2024 13:00
Veld 1
Nr. 100481CO
Graaf W II VAC JO14-2
O14-3
Uit
16-03-2024 11:30
veld 3
Nr. 128089CO
Sportpark De Roggewoning
O14-3
Van Nispen, Rkvv JO14-1
Thuis
23-03-2024 10:00
Veld 3
Nr. 100480CO
Quick Boys JO14-3
O14-3
Uit
06-04-2024 08:30
veld 6
Nr. 100501CO
Sportpark Nieuw Zuid
O14-3
Vredenburch JO14-2
Thuis
13-04-2024 16:30
Veld 2
Nr. 100479CO
Wilhelmus JO14-3
O14-3
Uit
20-04-2024 10:30
veld 2
Nr. 100496CO
Sportpark Westvliet
O14-3
RKAVV JO14-2
Thuis
11-05-2024 16:30
Veld 1
Nr. 100483CO
FC Lisse JO14-2
O14-3
Uit
25-05-2024 08:45
veld 6
Nr. 100485CO
Sportpark Ter Specke

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Vredenburch JO14-2330012509
2.DoCoS JO14-2430112509
3.Wilhelmus JO14-3320111506
4.Rijnsburgse Boys JO14-232019506
5.RKAVV JO14-232017606
6.Van Nispen JO14-1210131203
7.Graaf W II VAC JO14-2310212803
8.FC Lisse JO14-231028603
9.Quick Boys JO14-331026803
10.HVV JO14-320022800
11.Valken'68 JO14-2300351900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nootdorp JO14-27610264019
2.Vredenburch JO14-276102812019
3.Wilhelmus JO14-374121910013
4.S.V. Den Hoorn JO14-273131823010
5.Oliveo JO14-1721481707
6.HVV JO14-36123111905
7.RKDEO JO14-27115102004
8.Concordia JO14-2600631800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VUC JO14-14400295012
2.Concordia JO14-24301121009
3.WIK JO14-14202131806
4.HVV JO14-34103101203
5.Laakkwartier JO14-2400462500

Spelers (14)

Trainingen

wo
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
Circuit
vr
17:15
-
18:15
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DoCFCLGraHVVQuiRKARijValVanVreWarWil
DoCoS JO14-22 - 18 - 1
FC Lisse JO14-20 - 26 - 0
Graaf W II VAC JO14-210 - 02 - 4
HVV JO14-32 - 0
Quick Boys JO14-3
RKAVV JO14-23 - 04 - 0
Rijnsburgse Boys JO14-26 - 11 - 4
Valken'68 JO14-21 - 43 - 7
Van Nispen JO14-13 - 2
Vredenburch JO14-24 - 2
Warmunda, SV JO14-1JM1 - 41 - 7
Wilhelmus JO14-34 - 00 - 2
ConHVVNooOliRKDSVDVreWil
Concordia JO14-20 - 20 - 21 - 40 - 2
HVV JO14-32 - 22 - 73 - 3
Nootdorp JO14-24 - 05 - 11 - 13 - 1
Oliveo JO14-11 - 30 - 72 - 0
RKDEO JO14-23 - 13 - 51 - 3
S.V. Den Hoorn JO14-22 - 11 - 41 - 1
Vredenburch JO14-25 - 13 - 26 - 43 - 1
Wilhelmus JO14-33 - 02 - 07 - 1
ConHVVLaaVUCVreWIK
Concordia JO14-27 - 10 - 73 - 3
HVV JO14-30 - 24 - 5
Laakkwartier JO14-22 - 40 - 7
VUC JO14-110 - 1
Vredenburch JO14-23 - 17 - 010 - 1
WIK JO14-12 - 33 - 27 - 3