O17-2 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)

O17-competitie

9e in poule 1e klasse (3e fase) 02
4e in poule 1e klasse (2e fase) 03
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 02
6e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O17 1/4 finale Groep 2 1/4 finale
5e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O17 1/8 finale Groep 2 1/8 finale
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 april
1
GSC ESDO JO17-1
3
BMT JO17-1
0
Loosduinen JO17-1
3
KMD JO17-1
2
Quick JO17-2
0
HBS JO17-2
Woensdag 17 april
2
Schipluiden JO17-1
1
BMT JO17-1
Zaterdag 13 april
2
SVC'08 JO17-1
0
Vitesse Delft JO17-1
4
KMD JO17-1
0
Schipluiden JO17-1
2
Wilhelmus JO17-2
1
GSC ESDO JO17-1
1
HBS JO17-2
3
HVV JO17-2

Wedstrijdschema

O17-2
BMT JO17-1
Thuis
11-05-2024 17:30
Veld 2
Nr. 126032CO
O17-2
SVC'08 JO17-1
Thuis
15-05-2024 20:30
Veld 2
Nr. 126029CO
Vitesse Delft JO17-1
O17-2
Uit
18-05-2024 11:00
veld 6-Vitesse D/SEP
Nr. 125992CO
Sportpark Tanthof Zuid
Wilhelmus JO17-2
O17-2
Uit
25-05-2024 14:30
veld 1
Nr. 126045CO
Sportpark Westvliet

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.KMD JO17-19720257023
2.Wilhelmus JO17-28611156019
3.Vitesse Delft JO17-174121511013
4.Schipluiden JO17-18413913013
5.Honselersdijk JO17-173131413010
6.SVC'08 JO17-183141413010
7.GSC ESDO JO17-193151518010
8.Quick JO17-27304151509
9.HVV JO17-27223161708
10.BMT JO17-17205131906
11.HBS JO17-28206122406
12.Loosduinen JO17-1712491605
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO17-27601249018
2.Wilhelmus JO17-27511125016
3.SVC'08 JO17-163211011011
4.HVV JO17-273222216011
5.HBS JO17-262229708
6.Forum Sport JO17-2721491507
7.DHL JO17-1711581704
8.SVO Buytenpark JO17-1701662001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO17-254102411013
2.Voorschoten`97 JO17-25302161509
3.SVC'08 JO17-15212101307
4.Lugdunum JO17-15203111206
5.Wilhelmus JO17-251228905
6.Meerburg JO17-2510461503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VVSB JO17-111004203
2.ASW JO17-111003103
3.Barendrecht JO17-211003303
4.BMT JO17-100000000
5.SSS JO17-100000000
6.HVV JO17-210013300
7.DSO JO17-210012400
8.TOGB JO17-210011300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VVSB JO17-111009203
2.SSS JO17-111006103
3.ASW JO17-111004103
4.TOGB JO17-211004103
5.HVV JO17-211004203
6.BMT JO17-111004303
7.DSO JO17-211003203
8.Barendrecht JO17-211002103
9.Scheveningen JO17-110013400
10.VDL JO17-110012300
11.Slikkerveer JO17-110011200
12.Excelsior M. JO17-210012400
13.Groeneweg JO17-210011400
14.Zevenhoven JO17-110011400
15.XerxesDZB JO17-210011600
16.SJZ JO17-110012900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VDL JO17-1110010103
2.VVSB JO17-111003103
3.HVV JO17-211002203
4.ASW JO17-111001103
5.Barendrecht JO17-200000000
6.BMT JO17-100000000
7.DSO JO17-200000000
8.Excelsior M. JO17-200000000
9.Groeneweg JO17-200000000
10.Scheveningen JO17-100000000
11.SJZ JO17-100000000
12.Slikkerveer JO17-100000000
13.SSS JO17-100000000
14.TOGB JO17-200000000
15.XerxesDZB JO17-200000000
16.Zevenhoven JO17-100000000
17.Laakkwartier JO17-110012200
18.Stolwijk JO17-110011100
19.SJC JO17-210011300
20.FC Vlotbrug JO17-1100111000

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:15
-
19:30
Veld 2 (B)
di
18:45
-
20:00
Veld 2 (B)
do
18:15
-
19:30
Veld 2 (B)
Volledig schema

Team resultaten

BMTGSCHBSHVVHonKMDLooQuiSVCSchVitWil
BMT JO17-12 - 45 - 3
GSC ESDO JO17-11 - 32 - 03 - 11 - 31 - 1
HBS JO17-25 - 14 - 21 - 30 - 2
HVV JO17-21 - 43 - 42 - 43 - 0
Honselersdijk JO17-12 - 02 - 21 - 40 - 1
KMD JO17-15 - 01 - 14 - 01 - 0
Loosduinen JO17-13 - 03 - 30 - 31 - 3
Quick JO17-22 - 01 - 35 - 11 - 4
SVC'08 JO17-11 - 21 - 12 - 00 - 2
Schipluiden JO17-12 - 12 - 11 - 01 - 3
Vitesse Delft JO17-15 - 11 - 51 - 0
Wilhelmus JO17-22 - 12 - 14 - 11 - 1
DHLForHBSHVVQuiSVCSVOWil
DHL JO17-12 - 30 - 43 - 10 - 1
Forum Sport JO17-20 - 20 - 41 - 10 - 1
HBS JO17-23 - 01 - 1
HVV JO17-23 - 32 - 13 - 31 - 2
Quick JO17-24 - 23 - 14 - 3
SVC'08 JO17-12 - 01 - 61 - 02 - 1
SVO Buytenpark JO17-11 - 33 - 60 - 2
Wilhelmus JO17-21 - 12 - 14 - 0
HVVLugMeeSVCVooWil
HVV JO17-28 - 42 - 2
Lugdunum JO17-11 - 21 - 24 - 3
Meerburg JO17-22 - 50 - 2
SVC'08 JO17-12 - 73 - 23 - 1
Voorschoten`97 JO17-24 - 12 - 13 - 1
Wilhelmus JO17-22 - 31 - 1
ASWBMTBarDSOHVVSSSTOGVVS
ASW JO17-1
BMT JO17-13 - 1
Barendrecht JO17-23 - 3 (5
DSO JO17-22 - 4
HVV JO17-2
SSS JO17-1
TOGB JO17-21 - 3
VVSB JO17-1
ASWBMTBarDSOExcGroHVVSJZSSSSchSliTOGVDLVVSXerZev
ASW JO17-14 - 1
BMT JO17-1
Barendrecht JO17-2
DSO JO17-2
Excelsior M. JO17-2
Groeneweg JO17-21 - 4
HVV JO17-24 - 2
SJZ JO17-1
SSS JO17-16 - 1
Scheveningen JO17-13 - 4
Slikkerveer JO17-11 - 2
TOGB JO17-2
VDL JO17-12 - 3
VVSB JO17-19 - 2
XerxesDZB JO17-2
Zevenhoven JO17-1
ASWFCVHVVLaaSJCStoVDLVVS
ASW JO17-1
FC Vlotbrug JO17-11 - 10
HVV JO17-2
Laakkwartier JO17-12 - 2 (3
SJC JO17-21 - 3
Stolwijk JO17-11 - 1 (4
VDL JO17-1
VVSB JO17-1