O17-4 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O17-competitie
10e in poule 2e klasse (3e fase) 03
3e in poule 2e klasse (2e fase) 01
5e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
HVV JO17-4
4
Die Haghe JO17-2
0
Forum Sport JO17-2
0
Semper Altius JO17-1
Zaterdag 16 maart
1
WIK JO17-1
1
VELO JO17-2
0
Die Haghe JO17-2
1
S.V. Den Hoorn JO17-2
4
HBS JO17-3
4
LYRA JO17-2
8
HVC'10 JO17-1
2
Graaf W II VAC JO17-2
1
HVV JO17-4
3
Laakkwartier JO17-1
Wedstrijdschema
O17-4
LYRA JO17-2
Thuis
06-04-2024
14:45
Veld 3
Nr. 108137CO
Forum Sport JO17-2
O17-4
Uit
13-04-2024
12:30
veld 1
Nr. 108131CO
Sportpark 't Loo
HBS JO17-3
O17-4
Uit
20-04-2024
17:00
veld 2
Nr. 108090CO
Sportpark Craeyenhout
WIK JO12-3 JM JO17-1
O17-4
Uit
11-05-2024
11:00
veld 1-WIK
Nr. 108108CO
Sportpark Zuiderpark WIK
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HVC'10 JO17-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 43 | 10 | 0 | 16 |
2. | Laakkwartier JO17-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 5 | 0 | 15 |
3. | Semper Altius JO17-1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 17 | 9 | 0 | 9 |
4. | LYRA JO17-2 | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 14 | 0 | 9 |
5. | Die Haghe JO17-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 16 | 17 | 0 | 9 |
6. | Forum Sport JO17-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 9 | 0 | 8 |
7. | S.V. Den Hoorn JO17-2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 13 | 0 | 8 |
8. | VELO JO17-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | 0 | 7 |
9. | WIK JO17-1 | 6 | 1 | 3 | 2 | 13 | 17 | 0 | 6 |
10. | HVV JO17-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 16 | 23 | 0 | 4 |
11. | Graaf W II VAC JO17-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 13 | 25 | 0 | 3 |
12. | HBS JO17-3 | 6 | 0 | 2 | 4 | 13 | 41 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SJC JO17-2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 20 | 9 | 0 | 17 |
2. | Rijnsburgse Boys JO17-2 | 7 | 3 | 3 | 1 | 21 | 15 | 0 | 12 |
3. | HVV JO17-4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 17 | 0 | 10 |
4. | FC Oegstgeest JO17-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 | 15 | 0 | 10 |
5. | Foreholte JO17-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 15 | 13 | 0 | 8 |
6. | Graaf W II VAC JO17-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 16 | 21 | 0 | 8 |
7. | RCL JO17-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 14 | 18 | 0 | 5 |
8. | Lugdunum JO17-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 18 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Laakkwartier JO17-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 23 | 5 | 0 | 12 |
2. | WIK JO17-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 8 | 0 | 12 |
3. | DUNO JO17-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 7 |
4. | Graaf W II VAC JO17-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | 0 | 7 |
5. | HVV JO17-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 12 | 0 | 6 |
6. | Scheveningen JO17-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 20 | 0 | 0 |
Spelers (16)
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:30
-
19:30
Veld 2 (AB)
Circuit
vr
18:15
-
19:15
Veld 2 (AB)
Team resultaten
Die | For | Gra | HBS | HVC | HVV | LYR | Laa | SVD | Sem | VEL | WIK | |
Die Haghe JO17-2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||||||||
Forum Sport JO17-2 | 3 - 1 | 6 - 3 | 0 - 0 | |||||||||
Graaf W II VAC JO17-2 | 6 - 2 | 2 - 7 | 1 - 2 | |||||||||
HBS JO17-3 | 4 - 4 | 0 - 4 | 3 - 8 | |||||||||
HVC'10 JO17-1 | 7 - 3 | 8 - 2 | 15 - 0 | |||||||||
HVV JO17-4 | 2 - 4 | 0 - 4 | 1 - 3 | 1 - 2 | ||||||||
LYRA JO17-2 | 3 - 3 | 1 - 3 | 3 - 2 | |||||||||
Laakkwartier JO17-1 | 3 - 2 | 2 - 1 | ||||||||||
S.V. Den Hoorn JO17-2 | 3 - 3 | 0 - 2 | 3 - 0 | |||||||||
Semper Altius JO17-1 | 5 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||||||
VELO JO17-2 | 2 - 1 | 0 - 4 | ||||||||||
WIK JO17-1 | 4 - 4 | 5 - 5 | 1 - 1 |
FCO | For | Gra | HVV | Lug | RCL | Rij | SJC | |
FC Oegstgeest JO17-2 | 1 - 4 | 4 - 2 | 1 - 4 | |||||
Foreholte JO17-1 | 2 - 0 | 4 - 4 | 2 - 2 | |||||
Graaf W II VAC JO17-2 | 3 - 3 | 3 - 2 | 4 - 2 | 0 - 4 | ||||
HVV JO17-4 | 4 - 2 | 3 - 3 | ||||||
Lugdunum JO17-2 | 0 - 3 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 3 | ||||
RCL JO17-2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | ||||
Rijnsburgse Boys JO17-2 | 2 - 2 | 6 - 2 | 2 - 4 | |||||
SJC JO17-2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 |
DUN | Gra | HVV | Laa | Sch | WIK | |
DUNO JO17-1 | 4 - 1 | 6 - 0 | 1 - 2 | |||
Graaf W II VAC JO17-2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | |||
HVV JO17-4 | 1 - 0 | 2 - 4 | ||||
Laakkwartier JO17-1 | 8 - 0 | 3 - 0 | ||||
Scheveningen JO17-2 | 0 - 2 | 0 - 6 | ||||
WIK JO17-1 | 5 - 1 | 4 - 2 | 3 - 1 |