O17-4 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O17-competitie
12e in poule 2e klasse (3e fase) 03
3e in poule 2e klasse (2e fase) 01
5e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05
Bekijk spelers
Uitslag
Woensdag 24 april
0
S.V. Den Hoorn JO17-2
4
Graaf W II VAC JO17-2
Zaterdag 20 april
4
VELO JO17-2
4
S.V. Den Hoorn JO17-2
0
Die Haghe JO17-2
3
Forum Sport JO17-2
5
HVC'10 JO17-1
3
Semper Altius JO17-1
0
Graaf W II VAC JO17-2
2
Laakkwartier JO17-1
5
HBS JO17-3
3
HVV JO17-4
Zaterdag 13 april
0
LYRA JO17-2
3
Die Haghe JO17-2
7
VELO JO17-2
0
HBS JO17-3
1
Semper Altius JO17-1
0
WIK JO17-1
6
Forum Sport JO17-2
2
HVV JO17-4
Wedstrijdschema
WIK JO12-3 JM JO17-1
O17-4
Uit
11-05-2024
11:00
veld 2-WIK
Nr. 108108CO
Sportpark Zuiderpark WIK
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Laakkwartier JO17-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 8 | 0 | 21 |
2. | HVC'10 JO17-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 48 | 13 | 0 | 19 |
3. | Forum Sport JO17-2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 29 | 11 | 0 | 17 |
4. | Semper Altius JO17-1 | 8 | 4 | 3 | 1 | 24 | 16 | 0 | 15 |
5. | VELO JO17-2 | 8 | 3 | 3 | 2 | 20 | 16 | 0 | 12 |
6. | LYRA JO17-2 | 8 | 3 | 3 | 2 | 18 | 18 | 0 | 12 |
7. | Die Haghe JO17-2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 21 | 23 | 0 | 12 |
8. | S.V. Den Hoorn JO17-2 | 8 | 2 | 3 | 3 | 16 | 21 | 0 | 9 |
9. | Graaf W II VAC JO17-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 19 | 29 | 0 | 7 |
10. | WIK JO17-1 | 8 | 1 | 3 | 4 | 16 | 22 | 0 | 6 |
11. | HBS JO17-3 | 9 | 1 | 2 | 6 | 18 | 58 | 0 | 5 |
12. | HVV JO17-4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 22 | 37 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SJC JO17-2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 20 | 9 | 0 | 17 |
2. | Rijnsburgse Boys JO17-2 | 7 | 3 | 3 | 1 | 21 | 15 | 0 | 12 |
3. | HVV JO17-4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 17 | 0 | 10 |
4. | FC Oegstgeest JO17-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 | 15 | 0 | 10 |
5. | Foreholte JO17-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 15 | 13 | 0 | 8 |
6. | Graaf W II VAC JO17-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 16 | 21 | 0 | 8 |
7. | RCL JO17-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 14 | 18 | 0 | 5 |
8. | Lugdunum JO17-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 18 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Laakkwartier JO17-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 23 | 5 | 0 | 12 |
2. | WIK JO17-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 8 | 0 | 12 |
3. | DUNO JO17-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 7 |
4. | Graaf W II VAC JO17-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | 0 | 7 |
5. | HVV JO17-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 12 | 0 | 6 |
6. | Scheveningen JO17-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 20 | 0 | 0 |
Spelers (16)
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:30
-
19:30
Veld 2 (AB)
Circuit
vr
18:15
-
19:15
Veld 2 (AB)
Team resultaten
Die | For | Gra | HBS | HVC | HVV | LYR | Laa | SVD | Sem | VEL | WIK | |
Die Haghe JO17-2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | |||||||
Forum Sport JO17-2 | 3 - 1 | 6 - 2 | 6 - 3 | 0 - 0 | ||||||||
Graaf W II VAC JO17-2 | 6 - 2 | 2 - 7 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | |||||||
HBS JO17-3 | 0 - 7 | 5 - 3 | 4 - 4 | 0 - 4 | 3 - 8 | |||||||
HVC'10 JO17-1 | 7 - 3 | 8 - 2 | 15 - 0 | 5 - 3 | ||||||||
HVV JO17-4 | 2 - 4 | 0 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 2 | |||||||
LYRA JO17-2 | 0 - 3 | 3 - 3 | 1 - 3 | 3 - 2 | ||||||||
Laakkwartier JO17-1 | 3 - 2 | 2 - 1 | ||||||||||
S.V. Den Hoorn JO17-2 | 0 - 4 | 3 - 3 | 0 - 2 | 3 - 0 | ||||||||
Semper Altius JO17-1 | 5 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | ||||||||
VELO JO17-2 | 2 - 1 | 7 - 0 | 0 - 4 | 4 - 4 | ||||||||
WIK JO17-1 | 4 - 4 | 5 - 5 | 3 - 4 | 1 - 1 |
FCO | For | Gra | HVV | Lug | RCL | Rij | SJC | |
FC Oegstgeest JO17-2 | 1 - 4 | 4 - 2 | 1 - 4 | |||||
Foreholte JO17-1 | 2 - 0 | 4 - 4 | 2 - 2 | |||||
Graaf W II VAC JO17-2 | 3 - 3 | 3 - 2 | 4 - 2 | 0 - 4 | ||||
HVV JO17-4 | 4 - 2 | 3 - 3 | ||||||
Lugdunum JO17-2 | 0 - 3 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 3 | ||||
RCL JO17-2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | ||||
Rijnsburgse Boys JO17-2 | 2 - 2 | 6 - 2 | 2 - 4 | |||||
SJC JO17-2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 |
DUN | Gra | HVV | Laa | Sch | WIK | |
DUNO JO17-1 | 4 - 1 | 6 - 0 | 1 - 2 | |||
Graaf W II VAC JO17-2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | |||
HVV JO17-4 | 1 - 0 | 2 - 4 | ||||
Laakkwartier JO17-1 | 8 - 0 | 3 - 0 | ||||
Scheveningen JO17-2 | 0 - 2 | 0 - 6 | ||||
WIK JO17-1 | 5 - 1 | 4 - 2 | 3 - 1 |