O19-2 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)

O19-competitie

3e in poule 3e klasse (3e fase) 02
5e in poule 3e klasse (2e fase) 03
3e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 april
2
HBS JO19-4
4
DSO JO19-1
2
Graaf W II VAC JO19-1
0
Valken'68 JO19-1
1
DHL JO19-2
2
Wippolder JO19-2
1
Voorschoten`97 JO19-3
2
SJZ JO19-2
1
Concordia JO19-3
2
HVV JO19-3
Woensdag 17 april
4
HVV JO19-2
2
FC 's-Gravenzande JO19-4
Zaterdag 13 april
6
SJZ JO19-2
7
HVV JO19-2
4
Valken'68 JO19-1
3
HBS JO19-4
1
FC 's-Gravenzande JO19-4
2
Graaf W II VAC JO19-1
3
DSO JO19-1
3
Wippolder JO19-2
1
Concordia JO19-3
2
DHL JO19-2
3
HVV JO19-3
0
Voorschoten`97 JO19-3

Wedstrijdschema

O19-2
HVV JO19-3
Thuis
24-04-2024 20:15
Veld 2
Nr. 97527CO
Valken'68 JO19-1
O19-2
Uit
25-05-2024 14:00
veld 1
Nr. 97542CO
Sportpark 't Duyfrak

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Valken'68 JO19-18611239019
2.Graaf W II VAC JO19-17511228016
3.HVV JO19-38512179016
4.Wippolder JO19-295132019016
5.HVV JO19-294233631014
6.DSO JO19-194232528014
7.HBS JO19-493242322011
8.DHL JO19-283141221010
9.SJZ JO19-28215153207
10.FC 's-Gravenzande JO19-49216192407
11.Voorschoten`97 JO19-38134111506
12.Concordia JO19-38125141905
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO19-375021810015
2.HBS JO19-475021812015
3.FC 's-Gravenzande JO19-275021711015
4.DHL JO19-273221515011
5.HVV JO19-27232201909
6.Graaf W II VAC JO19-17133162506
7.Westlandia JO19-17115151704
8.S.V. Den Hoorn JO19-37115172704
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia JO19-132016206
2.FC 's-Gravenzande JO19-2320111806
3.HVV JO19-231117704
4.S.V. Den Hoorn JO19-3301251201

Spelers (14)

Trainingen

wo
19:30
-
20:30
Veld 2 (AB)
vr
19:15
-
20:15
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

ConDHLDSOFC'GraHBSHVVHVVSJZValVooWip
Concordia JO19-31 - 25 - 22 - 33 - 31 - 2
DHL JO19-21 - 43 - 12 - 11 - 41 - 2
DSO JO19-14 - 31 - 42 - 03 - 3
FC 's-Gravenzande JO19-41 - 21 - 41 - 10 - 4
Graaf W II VAC JO19-13 - 05 - 39 - 02 - 0
HBS JO19-42 - 42 - 34 - 12 - 33 - 3
HVV JO19-28 - 25 - 54 - 21 - 33 - 2
HVV JO19-30 - 01 - 33 - 00 - 1
SJZ JO19-20 - 71 - 16 - 7
Valken'68 JO19-15 - 04 - 33 - 0
Voorschoten`97 JO19-31 - 10 - 01 - 24 - 1
Wippolder JO19-23 - 13 - 22 - 51 - 3
ConDHLFC'GraHBSHVVSVDWes
Concordia JO19-31 - 21 - 05 - 12 - 1
DHL JO19-22 - 22 - 03 - 2
FC 's-Gravenzande JO19-24 - 21 - 01 - 24 - 3
Graaf W II VAC JO19-12 - 54 - 43 - 3
HBS JO19-42 - 13 - 15 - 23 - 2
HVV JO19-23 - 43 - 33 - 03 - 5
S.V. Den Hoorn JO19-31 - 42 - 53 - 6
Westlandia JO19-11 - 21 - 22 - 2
ASCDieFC'HVVSVDWes
ASC JO19-1
Die Haghe JO19-13 - 40 - 3
FC 's-Gravenzande JO19-26 - 21 - 3
HVV JO19-22 - 03 - 41 - 0
S.V. Den Hoorn JO19-33 - 09 - 33 - 3
Westlandia JO19-13 - 0