O19-2 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O19-competitie
3e in poule 3e klasse (3e fase) 02
5e in poule 3e klasse (2e fase) 03
3e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 4 mei
1
Voorschoten`97 JO19-3
4
Graaf W II VAC JO19-1
Wedstrijdschema
O19-2
HVV JO19-3
Thuis
22-05-2024
19:30
Veld 2
Nr. 97527CO
Valken'68 JO19-1
O19-2
Uit
25-05-2024
14:00
veld 1
Nr. 97542CO
Sportpark 't Duyfrak
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Graaf W II VAC JO19-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 9 | 0 | 19 |
2. | Valken'68 JO19-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | 9 | 0 | 19 |
3. | HVV JO19-3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | 9 | 0 | 16 |
4. | Wippolder JO19-2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | 0 | 16 |
5. | HVV JO19-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 36 | 31 | 0 | 14 |
6. | DSO JO19-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 25 | 28 | 0 | 14 |
7. | HBS JO19-4 | 9 | 3 | 2 | 4 | 23 | 22 | 0 | 11 |
8. | DHL JO19-2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | 21 | 0 | 10 |
9. | SJZ JO19-2 | 8 | 2 | 1 | 5 | 15 | 32 | 0 | 7 |
10. | FC 's-Gravenzande JO19-4 | 9 | 2 | 1 | 6 | 19 | 24 | 0 | 7 |
11. | Voorschoten`97 JO19-3 | 9 | 1 | 3 | 5 | 12 | 19 | 0 | 6 |
12. | Concordia JO19-3 | 8 | 1 | 2 | 5 | 14 | 19 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Concordia JO19-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | 10 | 0 | 15 |
2. | HBS JO19-4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | 12 | 0 | 15 |
3. | FC 's-Gravenzande JO19-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 17 | 11 | 0 | 15 |
4. | DHL JO19-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 15 | 0 | 11 |
5. | HVV JO19-2 | 7 | 2 | 3 | 2 | 20 | 19 | 0 | 9 |
6. | Graaf W II VAC JO19-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 16 | 25 | 0 | 6 |
7. | Westlandia JO19-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 15 | 17 | 0 | 4 |
8. | S.V. Den Hoorn JO19-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 17 | 27 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westlandia JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 6 |
2. | FC 's-Gravenzande JO19-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 6 |
3. | HVV JO19-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4 |
4. | S.V. Den Hoorn JO19-3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 12 | 0 | 1 |
Spelers (14)
Rei Jordans
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
wo
19:30
-
20:30
Veld 2 (AB)
vr
19:15
-
20:15
Veld 2 (AB)
Team resultaten
Con | DHL | DSO | FC' | Gra | HBS | HVV | HVV | SJZ | Val | Voo | Wip | |
Concordia JO19-3 | 1 - 2 | 5 - 2 | 2 - 3 | 3 - 3 | 1 - 2 | |||||||
DHL JO19-2 | 1 - 4 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | 1 - 2 | |||||||
DSO JO19-1 | 4 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | 3 - 3 | ||||||||
FC 's-Gravenzande JO19-4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 4 | ||||||||
Graaf W II VAC JO19-1 | 3 - 0 | 5 - 3 | 9 - 0 | 2 - 0 | ||||||||
HBS JO19-4 | 2 - 4 | 2 - 3 | 4 - 1 | 2 - 3 | 3 - 3 | |||||||
HVV JO19-2 | 8 - 2 | 5 - 5 | 4 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | |||||||
HVV JO19-3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 0 - 1 | ||||||||
SJZ JO19-2 | 0 - 7 | 1 - 1 | 6 - 7 | |||||||||
Valken'68 JO19-1 | 5 - 0 | 4 - 3 | 3 - 0 | |||||||||
Voorschoten`97 JO19-3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 4 | 1 - 2 | 4 - 1 | |||||||
Wippolder JO19-2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 5 | 1 - 3 |
Con | DHL | FC' | Gra | HBS | HVV | SVD | Wes | |
Concordia JO19-3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | ||||
DHL JO19-2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | |||||
FC 's-Gravenzande JO19-2 | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 4 - 3 | ||||
Graaf W II VAC JO19-1 | 2 - 5 | 4 - 4 | 3 - 3 | |||||
HBS JO19-4 | 2 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 3 - 2 | ||||
HVV JO19-2 | 3 - 4 | 3 - 3 | 3 - 0 | 3 - 5 | ||||
S.V. Den Hoorn JO19-3 | 1 - 4 | 2 - 5 | 3 - 6 | |||||
Westlandia JO19-1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 |
ASC | Die | FC' | HVV | SVD | Wes | |
ASC JO19-1 | ||||||
Die Haghe JO19-1 | 3 - 4 | 0 - 3 | ||||
FC 's-Gravenzande JO19-2 | 6 - 2 | 1 - 3 | ||||
HVV JO19-2 | 2 - 0 | 3 - 4 | 1 - 0 | |||
S.V. Den Hoorn JO19-3 | 3 - 0 | 9 - 3 | 3 - 3 | |||
Westlandia JO19-1 | 3 - 0 |