O19-3 Junioren (log in voor gegevens leiders+spelers)
O19-competitie
2e in poule 3e klasse (3e fase) 02
3e in poule 3e klasse (2e fase) 02
3e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03
Bekijk spelers
Uitslag
Woensdag 17 april
4
HVV JO19-2
2
FC 's-Gravenzande JO19-4
Zaterdag 13 april
6
SJZ JO19-2
7
HVV JO19-2
4
Valken'68 JO19-1
3
HBS JO19-4
1
FC 's-Gravenzande JO19-4
2
Graaf W II VAC JO19-1
3
DSO JO19-1
3
Wippolder JO19-2
1
Concordia JO19-3
2
DHL JO19-2
3
HVV JO19-3
0
Voorschoten`97 JO19-3
Zaterdag 6 april
1
DHL JO19-2
4
DSO JO19-1
1
Wippolder JO19-2
3
Valken'68 JO19-1
1
Voorschoten`97 JO19-3
1
Concordia JO19-3
9
Graaf W II VAC JO19-1
0
SJZ JO19-2
2
HBS JO19-4
3
FC 's-Gravenzande JO19-4
Wedstrijdschema
Concordia JO19-3
O19-3
Uit
20-04-2024
16:50
veld 10
Nr. 97516CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Straalen, Bram van (Scheidsrechter), Sportpark Concordia
HVV JO19-2
O19-3
Uit
24-04-2024
20:15
veld 2
Nr. 97527CO
Sportpark De Diepput
O19-3
SJZ JO19-2
Thuis
11-05-2024
17:15
Veld 3
Nr. 97532CO
DHL JO19-2
O19-3
Uit
25-05-2024
14:00
veld 1
Nr. 97547CO
Sportpark DHL
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Valken'68 JO19-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 23 | 7 | 0 | 19 |
2. | HVV JO19-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 36 | 31 | 0 | 14 |
3. | Graaf W II VAC JO19-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 | 8 | 0 | 13 |
4. | HVV JO19-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | 8 | 0 | 13 |
5. | Wippolder JO19-2 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 18 | 0 | 13 |
6. | HBS JO19-4 | 8 | 3 | 2 | 3 | 21 | 18 | 0 | 11 |
7. | DSO JO19-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 21 | 26 | 0 | 11 |
8. | DHL JO19-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 19 | 0 | 10 |
9. | FC 's-Gravenzande JO19-4 | 9 | 2 | 1 | 6 | 19 | 24 | 0 | 7 |
10. | Voorschoten`97 JO19-3 | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | 13 | 0 | 6 |
11. | Concordia JO19-3 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 17 | 0 | 5 |
12. | SJZ JO19-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 13 | 31 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Stompwijk'92 JO19-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 31 | 11 | 0 | 15 |
2. | Valken'68 JO19-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 24 | 13 | 0 | 15 |
3. | HVV JO19-3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 23 | 18 | 0 | 14 |
4. | Rijnvogels, fc JO19-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | 12 | 0 | 11 |
5. | Katwijk JO19-1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 16 | 12 | 0 | 9 |
6. | Voorschoten`97 JO19-3 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 24 | 0 | 5 |
7. | Quick Boys JO19-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 23 | 32 | 0 | 4 |
8. | Graaf W II VAC JO19-3 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8 | 28 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RKDEO JO19-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 7 | 0 | 12 |
2. | DSO JO19-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 15 | 0 | 10 |
3. | HVV JO19-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 11 | 0 | 9 |
4. | Concordia JO19-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 14 | 0 | 6 |
5. | DHL JO19-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 11 | 0 | 4 |
6. | Stompwijk'92 JO19-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | 0 | 3 |
Spelers (16)
Coen Krikke
Ids Maaskant
Gijs van der Meer
Er zijn personen geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
21:30
Veld 2 (AB)
vr
19:15
-
20:15
Veld 2 (AB)
Team resultaten
Con | DHL | DSO | FC' | Gra | HBS | HVV | HVV | SJZ | Val | Voo | Wip | |
Concordia JO19-3 | 1 - 2 | 5 - 2 | 2 - 3 | 3 - 3 | ||||||||
DHL JO19-2 | 1 - 4 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | ||||||||
DSO JO19-1 | 4 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | 3 - 3 | ||||||||
FC 's-Gravenzande JO19-4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 4 | ||||||||
Graaf W II VAC JO19-1 | 3 - 0 | 5 - 3 | 9 - 0 | |||||||||
HBS JO19-4 | 2 - 3 | 4 - 1 | 2 - 3 | 3 - 3 | ||||||||
HVV JO19-2 | 8 - 2 | 5 - 5 | 4 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | |||||||
HVV JO19-3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 0 - 1 | ||||||||
SJZ JO19-2 | 0 - 7 | 1 - 1 | 6 - 7 | |||||||||
Valken'68 JO19-1 | 5 - 0 | 4 - 3 | 3 - 0 | |||||||||
Voorschoten`97 JO19-3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | |||||||||
Wippolder JO19-2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 5 | 1 - 3 |
Gra | HVV | Kat | Qui | Rij | Sto | Val | Voo | |
Graaf W II VAC JO19-3 | 3 - 3 | 1 - 4 | ||||||
HVV JO19-3 | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 6 | 4 - 2 | ||||
Katwijk JO19-1 | 4 - 4 | 3 - 3 | 0 - 0 | 5 - 2 | ||||
Quick Boys JO19-2 | 6 - 3 | 3 - 4 | 5 - 9 | |||||
Rijnvogels, fc JO19-1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
Stompwijk'92 JO19-1 | 11 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 1 - 3 | ||||
Valken'68 JO19-1 | 4 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
Voorschoten`97 JO19-3 | 0 - 0 | 5 - 4 | 2 - 6 | 1 - 4 |
Con | DHL | DSO | HVV | RKD | Sto | |
Concordia JO19-3 | 4 - 3 | 0 - 1 | 1 - 5 | |||
DHL JO19-2 | 3 - 3 | 1 - 2 | ||||
DSO JO19-1 | 3 - 5 | 5 - 4 | ||||
HVV JO19-3 | 3 - 4 | 2 - 1 | ||||
RKDEO JO19-1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||
Stompwijk'92 JO19-1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 |