Zaterdag 11 mei
SVC'08 1
1 (zat)
Uit
11-05-2024
14:30
veld 1
Nr. 33094CO
Scheidsrechters: Groenen, Frank (Scheidsrechter), Jelgerhuis Swildens, Evert (Assistent-scheidsrechter), Waterreus, Robert (Assistent-scheidsrechter), Sportpark Oostersportpark Wassenaar
O8-01
Katwijk JO8-2
Thuis
11-05-2024
10:30
VELD 3B 2
Nr. 138669CO
Nootdorp JO8-1
O8-02
Uit
11-05-2024
08:30
veld 3 A2
Nr. 137805CO
Sportpark 's-Gravenhout
SVC'08 JO8-1
O8-03
Uit
11-05-2024
11:00
veld 2 A1
Nr. 137946CO
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
RKAVV JO8-3
O8-04
Uit
11-05-2024
11:00
veld 10-RKAVV A1
Nr. 137953CO
Sportpark Kastelenring
O8-05
Duindorp sv JO8-2
Thuis
11-05-2024
09:30
VELD 3B 2
Nr. 139913CO
Forum Sport JO8-3JM
O8-07
Uit
11-05-2024
08:30
veld 2 A2
Nr. 137961CO
Sportpark 't Loo
O8-09
Forum Sport JO8-4
Thuis
11-05-2024
08:30
VELD 3B 1
Nr. 138698CO
O8-10
Haagse Hout JO8-1
Thuis
11-05-2024
08:30
VELD 3A 2
Nr. 139136CO
O8-11
DSVP JO8-4JM
Thuis
11-05-2024
08:30
VELD 3B 2
Nr. 139899CO
O9-01
FC Zoetermeer JO9-1
Thuis
11-05-2024
09:30
VELD 3A 2
Nr. 144429CO
O9-03
Wilhelmus JO9-2
Thuis
11-05-2024
09:30
VELD 3A 1
Nr. 143003CO
RAS JO9-2
O9-04
Uit
11-05-2024
10:30
veld 3 B1
Nr. 144898CO
Sportpark Albarda
O9-06
DHL JO9-1
Thuis
11-05-2024
08:30
VELD 3A 1
Nr. 144143CO
DWO JO9-5
O9-07
Uit
11-05-2024
11:00
veld 1 A1
Nr. 144905CO
Sportpark DWO
DSVP JO9-3
O9-08
Uit
11-05-2024
08:30
veld 8-DSVP B1
Nr. 144908CO
Sportpark De Groene Wijdte
O9-09
Wilhelmus JO9-6
Thuis
11-05-2024
09:30
VELD 3B 1
Nr. 143013CO
O10-3
Quick JO10-3
Thuis
11-05-2024
10:30
VELD 3B 1
Nr. 135646CO
O11-1
Quick Steps JO11-1
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld 1B
Nr. 133798CO
O11-4
Duindorp sv JO11-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 2A
Nr. 134024CO
Forum Sport JO11-3
O11-5
Uit
11-05-2024
08:30
veld 6 A
Nr. 132239CO
Sportpark 't Loo
VUC JO11-2
O11-7
Uit
11-05-2024
10:00
veld 2 B
Nr. 132241CO
Sportpark VUC
O11-8
Wilhelmus JO11-6
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 2B
Nr. 133773CO
TAC'90 JO11-1
O11-9
Uit
11-05-2024
09:30
veld 2 B
Nr. 132247CO
Sportpark De Verlichting
O12-2
Haagse Hout JO12-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 1A
Nr. 139342CO
Sparta (AV) JO13-1
O13-1
Uit
11-05-2024
10:00
veld 2
Nr. 93760CO
Scheidsrechters: Letterman, Adri (Scheidsrechter), Sportcomplex Nieuw Terbregge
O13-4
FC Zoetermeer JO13-3
Thuis
11-05-2024
12:00
Veld 1
Nr. 120878CO
O14-1
RKDEO JO14-1
Thuis
11-05-2024
14:00
Veld 2
Nr. 98954CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Scheidsrechter)
Semper Altius JO14-1
O14-2
Uit
11-05-2024
11:00
veld 2
Nr. 128977CO
Sportpark Hoekpolder
O14-3
RKAVV JO14-2
Thuis
11-05-2024
12:00
Veld 2
Nr. 100483CO
HBS JO15-1
O15-1
Uit
11-05-2024
13:15
veld 1
Nr. 104069CO
Scheidsrechters: Dort, Kealan van (Scheidsrechter), Sportpark Craeyenhout
Nootdorp JO16-2
O16-1
Uit
11-05-2024
11:15
veld 4
Nr. 97986CO
Sportpark 's-Gravenhout
O16-3
Voorschoten`97 JO16-4
Thuis
11-05-2024
12:00
Veld 3
Nr. 120668CO
O17-1
Spijkenisse JO17-1
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld 2
Nr. 96504CO
Scheidsrechters: Mudde, Quinten (Scheidsrechter)
O17-2
BMT JO17-1
Thuis
11-05-2024
16:00
Veld 2
Nr. 126032CO
Warmunda, sv JO17-1
O17-3
Uit
11-05-2024
12:30
veld 2
Nr. 109360CO
Scheidsrechters: Kubicz, Stefan (Scheidsrechter), Sportpark Het Overbos
WIK JO12-3 JM JO17-1
O17-4
Uit
11-05-2024
10:45
veld 2-WIK
Nr. 108108CO
Sportpark Zuiderpark WIK
O19-3
SJZ JO19-2
Thuis
11-05-2024
16:00
Veld 3
Nr. 97532CO
O23-1-ZA
Nieuwkoop O23-1
Thuis
11-05-2024
12:00
Veld 2
Nr. 128011CO
Scheidsrechters: Meere, Ian (Scheidsrechter)